SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem jaka tam jest miarka i ile ma ale w 8g prochu masz 5g kreatyny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
to samo pytanie zadalem tam gdzie kupowalem;x lecz nie uzyskalem odp;/ a co do miary porypalem to laduje 1.5lyzeczki i mysle bedzie dobrze;) a jak wsadze rana 2 plaskie tez sie nic nie stanie .;x kwestia gainera i bialka poruszyles cos co interesuje mnie w sensie mieszania lecz nie wiem czy bialka sfd sa dobre nie mialem okazji kupiwac;x a mass activator owszem dobre cacko;) dzieki za pomoc;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1307
Witam ! zaczynam cykl masowy , dieta dopięta na ostatni guzik suple kupione. Zamierzam brać CM§ plus BCAA Turbo Jet Treca.... jak łączyć oba suplementy ?BCAA mam brać w DN jedna porcje po przebudzeniu razem z kreatyna? mogę to łączyć? W DT po treningu znowu BCAA plus CM3 zaraz po treningu....czy spijając Gainera po treningu mogę to wszystko łączyć?
Podobno również wystarczy CM3 brać 2 razy dziennie..jak to połączyć?
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Fulgur w dniu 2012-09-30 14:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
było setki razy !
bcaa przed i po trenignu
jabłczan DT rano i po treningu
DNT tylko jedna porcja 5g np rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1307
dzięki wielkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
flex1976 - dzieki, a czy 4 gramy lecytyny to optymalna dawka i nie ma sensu wiecej brac, czy moze lepiej wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Panowie nie będę tematu zakładał, czy ktoś się orientuje czy w sklepie SFD można jakiś Probiotyk dostać ? Wiem, że Swanson ma ale aktualnie jest niedostępny, a robię zamówienie to by się za jednym zamachem wzięło.

I przy okazji coś co pali fat nieźle ale nie siekiera, lajtowe raczej ale skuteczne, na miesiąc i nie za drogie, Cutting Edge ?

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-09-30 19:38:13

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
chyba swansona tylko sa te probiotic4, ale poszukaj u olimpa/now

co do spalacza fat burner od swansona daje rade. Thermostim tez bedzie git. Lub clenburexin trecka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20958
czy prawidłowe jest dawkowanie tego środka 1 gram na 1kg masy? Optimum - Glyco-Maize
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
od 0,5-1g na kg masy po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium