SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 813
Kupiłem HMBolon Olimpu w celu delikatnej wycinki i nabierania czystej masy, ktoś może skomentować ten produkt bo większość znajomych jak i sprzedający odradzali mi, ale nie doczekałem się dobrych argumentów. Ja po ówczesnym zapoznaniu się z produktem stwierdziłem że to coś dla mnie, ale to "odradzanie" mnie niepokoi. Do tego proszę o pomoc w dawkowaniu. Na opakowaniu pisze dwa razy dziennie, jedna dawka 4 kaps. czyli 8 dziennie, nie wiem tylko czy na czczo czy do posiłku czy przed treningiem? pozdrawiam i z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Produkt działał będzie bo zawiera kreatynę, ale co do HMB to poczytaj
https://www.sfd.pl/Badania_Naukowe-f405.html?search=HMB
To specjalny chwyt marketingowy do hmb dodać kreatynę i wtedy ludzi piszą że hmb ich porobiło

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
mam pytanie do ktoregos mistrza.Mialem 300g monohydratu kreatyny zaczalem cykl 14 maja 20/10g DT/DNT
teraz przeszedlem na 10/5 ale czy moge "mieszac" rodzaje kreatyn w jednym cyklu? O to chodzi ze chce 2 miesiace zgodnie z zasadą na mono przejechac a poznie kupic jablczan lub inną,wogole nie chcialem mono bo mnie zalewa,ale dostalem za darmo.Prosze o odpowiedz czy w 1 cyklu mozna 2 rodzaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Nie jestem mistrzem ale można

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
daniel97n
zrób przerwe od stymulantów

jeszcz jedno. czyli od wszystkiego nawet kawy co nie? a kreatyne wliczać do tego? bo niedlugo kończę cykl i zamierzam odrazu wejść na stałą suplementację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402376
dobrze bylo by nawet kawe odstawic imo,
kreta to nie stymulant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 813
Dzięki za linki do badań i artykułów o hmb, wnioskuję że szkoda kasy na to, jednak już się zaopatrzyłem w 300 tabsów hmbolonu i jestem po miesiącu stosowania zwyklego hmb dynmitze, po tym dynamitze spadło ze 2kg fatu, dlatego zdecydowalem sie na kolejne... No jak już jestem w posiadaniu to powiedzcie tylko jak mam stosowac, bo z tych linkow niewiele sie dowiedzialem. Cwicze na czczo wiec przed treningiem dawka czy po do przed/do posilku? czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a daj ze 4 kapsy przed i po treningu. Następnym razem na redukcję spalacz kup

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium