SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Zapytam się o dawkowanie jak powyżej. Można także stosować 1g/10kg przy kreatynie? Ponieważ niedługo zaczynam drugi cykl na kretce universala z shock therapy, a wcześniej dawkowałem kreatynke tak jak było zalecane czyli 5 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
przy krecie tak sie nie oblicza,
bierz w dt 2x5g , dnt 5g i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
O dobra dziękówa! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8449
Chodzę na siłke 3x na tydź. i biegam 3x w tyg. Jak mam dawkować BCAA ? Przyjmować w dni kiedy biegam też ? Dawkuję w DT po 12g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
biegasz w dni wolne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8449
Nie robię treningu siłowego i biegania jednego dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czy ze stażem pół roku na siłowni mogę brać S.A.W przed treningiem na większą pompe ?? Czy jeszcze mi to nie potrzebne , nie wskazane ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
Witam mam takie pytanie czy moze sie znalesc w jednym szejkerze gainbolic6000 i kreatyna ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ddungeon - jeśli nie biegasz na czczo to nie jest to konieczne, a jeśli masz dać to 'przed' bieganiem
rafall - po pol roku powinienes mieć mega chęci bez zadnych przedtreningówek
sprytnyzbys12 - moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
sprytnyzbys12 gainbolic ma już w składzie kreatynę to sobie pomyśl czy można dodać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium