SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 4 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194651

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Mam pytanie dotyczące stosowania gliceryny(glicerolu). A mianowicie kupiłem glicerynę w aptece tylko problem jest taki, że na niej mi piszę ,że jest to stosowania na skórę a nie doustnie:D I nie wiem czy kupiłem dobrą czy nie?? Ktoś pomoże:)?

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
tez widzialem, ze stosowali casagnusa i chwalili taka opcje,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
zapytam panią w aptece, może będzie w stanie mi doradzić :D Koleżankę mam po farmacji więc chyba się do niej uśmiechnę ładnie. Może mix b6 i castagnusa będzie najbardziej odpowiedni. Czytałem na jakimś innym forum test jakiegoś kolesia który brał daa active lab czyli to moje i napisal ze pozniej bral po 4 przed treningie i 4 przed snem i ze efekty jesli chodzi o skupienie na treningu, motywacje, libido i takie sa bardzo zadawalajace. Minusem jest wzrost agresji. Moge linka wrzucić ale to jest inne forum więc nie wiem czy wypada :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
mysle, ze az tak na to nie ma co sie nastawiac, bo widze ze zrobiles sie zaklopotony jakbys siegal po SAA
ja ostatnio bralem daa solo bez zadnych "oslonek" przeciwko prolaktynie i nic mi nie bylo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
no tez tak sądzę, że mała paranoja mi się załączyła. Nie takie rzeczy już wrzucałem i nic mi nie było, a w internecie na forach i stronach "naukowych" było mnóstwo ostrzeżeń i strachów. Kupie tylko castagnusa. Jest tani a jak ma pobudzić dopaminę to... no dopaminki nigdy nie za wiele :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
lub zjedz zielonego banana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Mam sprzedac cos co zacząłem? No nw dla znajomych chyba ale nie cwicza na suplach albo wcale nie cwicza i ciezko

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
no niedojrzałe banany też mi się gdzieś przewinęły jak szukałem sposobu na dopaminę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
nie smiac sie bo naprawde niewiem tego :P , czy jest jakaś różnica czy bialko rozrabia sie z mlekiem albo woda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
a o jaka roznice Ci chodzi poza smakiem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)

Następny temat

dziwne bcaa

WHEY premium