SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
twaróg generalnie jest kiepskim posilkiem. domorośli "kulturysci" upodobali go sobie ze wzgledu na kazeine, ktora rzekomo ma ich chronic przed nocnym katabolizmem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Proporcjonalnie do ilości owych domorosłych kulturystów rośnie fala hejterów twarogu . Jak Ci smakuje to jedz, a jak nie lubisz to się nim nie katuj. Proste

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-05-23 17:11:53

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Panowie powiedzcie mi jak to jest z tymi kaloriami.
W dzień z treningiem spożywam carbo oraz białko , czyli już są jakieś kalorię , a co zrobić w dzień DNT , bo tam nie spożywam tych suplementów , zostawić normalnie posiłki tak jak w DT tylko pododawać do nich trochę mięsa i ryżu (nie tworzyć nowego posiłku tylko pododawać) żeby było mniej więcej tyle samo kalorii co w dzień treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Czy mozna jeść owoce na wieczór?Teraz np zjadłem 2 jabłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
W dzień z treningiem spożywam carbo oraz białko , czyli już są jakieś kalorię , a co zrobić w dzień DNT , bo tam nie spożywam tych suplementów , zostawić normalnie posiłki tak jak w DT tylko pododawać do nich trochę mięsa i ryżu (nie tworzyć nowego posiłku tylko pododawać) żeby było mniej więcej tyle samo kalorii co w dzień treningowy?

Możesz mieć rozbieżność w kaloriach pomiędzy DNT i DT. Nie jest powiedziane, że muszą wartości być te same.

Staraj się nie jeść codziennie tego samego, bo ani to mądre, ani fajnie.

Czy mozna jeść owoce na wieczór?Teraz np zjadłem 2 jabłka.

Nie zginiesz.

Proporcjonalnie do ilości owych domorosłych kulturystów rośnie fala hejterów twarogu

To nie kwestia hejtu, a faktów. W 75% diet tutaj wrzucanych, dzień w dzień na kolację ludzie jedzą twaróg z oliwą, jeszcze najlepiej tuż przed snem.... Pomijając sam fakt, że jedzenie twarogu z oliwą mnie osobiście odrzuca, tak w kwestii dostarczenia białka, czy wapnia - znalazłyby się lepsze opcje.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2013-05-23 20:44:46

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
WItam,
ktore platki owsiane sa najlepsze gorskie czy blyskawiczne i dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Ketchup, wiórki kokosowe, majonez- przy bf 20% na redukcji? tak czy nie - chodzi mi o wyrzut insuliny poniewaz w keczupie jest cukier jak i w reszcie produktów, dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Bryxon
WItam,
ktore platki owsiane sa najlepsze gorskie czy blyskawiczne i dlaczego ?

Jedz na które masz ochotę

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Patryk2212
Ketchup, wiórki kokosowe, majonez- przy bf 20% na redukcji? tak czy nie - chodzi mi o wyrzut insuliny poniewaz w keczupie jest cukier jak i w reszcie produktów, dzieki za odp.


wiórki mozesz, jeszcze lepiej olej kokosowy extra virgin. majonez to kiepski produkt, podobnie jak keczup. Alternatywą dla keczupu moze byc przecier pomidorowy (mają 99% pomidorów i sól), koncentrat i pasy pomidorowe w duzych, szklanych butelkach. Majonez mozna zrobic samemu ze zdrowszych składników

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3342
Panowie co sądzicie o mące GRYCZANEJ, pewnie juz gdzies bylo to pytanie ale nie moge znalesc, jakies sugestie, zdrowe, nie zdrowe??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium