SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Madzia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 307615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Ja robię przerwy na 3-4 oddechy i jadę dalej. Lubiłem tak robić czwórki najbardziej. Ale miałem okres że na łydki robiłem serie po 70 powtórzeń i wtedy też bez clusterów by nie dało rady.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Ja bym zrobił np 15-20 a potem leciał po 3-5 powtórzeń z przerwami.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Ok, dzieki, tak zrobie, moze nawet wiecej wejdzie niz te 30, zobaczymy
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
To jest znakomita metoda treningowa. Mi osobiście bardzo podpasowała. Pomaga łamać i bariery fizyczne i psychiczne. Moim zdaniem warto wypróbować.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2023-06-21 08:50:46
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Ogólnie jak masz długie serie to nawet jak pierwsze ileś powtórzeń robisz ciągiem bez przerw to w głowie sobie te przerwy "odhaczaj". Ja robię zazwyczaj clustery składające się z 3 powtórzeń, stawiam sobie w głowie przystanek, robię głębszy oddech, poprawiam pozycję i jadę kolejne trzy. A jak zaczyna być ciężko - to tak jak pisałem wcześniej - robię 3 powtórzenia, później trzy oddechy, poprawiam się, i jadę dalej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Lydki to psychicznie nie sa az takie obciazajace, mimo ze ciezko, boli i pali, ale przy przysiadach wlasnie jak jest do zrobienia te 10-12 w serii to juz jestem zmeczona przed rozpoczeciem serii, metoda takiego odhaczaniea po kilku powtorzeniach sie pewnie wtedy jeszcze lepiej sprawdzi.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Ja jak mam fronty po 10-12 powtórzeń to w połowie parę sekund dłużej przytrzymuje u góry zanim zejdę na dół. Generalnie nienawidzę takiej ilości powtórzeń bo na samą myśl mi się nie chce. Jeszcze jak mam mały ciężar to spoko.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
madzia_666
Lydki to psychicznie nie sa az takie obciazajace, mimo ze ciezko, boli i pali, ale przy przysiadach wlasnie jak jest do zrobienia te 10-12 w serii to juz jestem zmeczona przed rozpoczeciem serii, metoda takiego odhaczaniea po kilku powtorzeniach sie pewnie wtedy jeszcze lepiej sprawdzi.


ja miałem okres że wszystkie serie siadów robiłem na 24 powtórzenia - i wprowadzające i robocze. Bez takiego systemu - nie ma opcji żeby to zrobić. Dwa razy w życiu zrobiłem też serię 50 czy 53 powtórzenia z setką na plecach - i też bez takiego etapowania to bym nie dał rady.

takie duże zakresy to bardzo fajna opcja na łamanie stagnacji, na budowanie masy, na budowanie ekstremalnej wytrzymałości siłowej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Na lydki bym zniosla, wykroki tez na takie kosmiczne zakresy do przezycia, ale przysiady na sama mysl mnie przerazaja, chyba nie robilam wiecej niz ok 20
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
DT Arms
1. EZ bar curls 12/10/8 (17,5kg/20/22,5)
2. EZ bar skull crushers 3x12 (15kg)
3. DB curls 4x10 (9kg)
4. Cable arms extensions 4x12 (18kg)
5. DB iso curls 3x12 (9kg)
6. Single arm overhead extensions 3x15 (7kg)

Szybki i przyjemny trening, łapy spompowane jak trzeba
Cardio 25 min zaliczone.
Jeszcze tylko musze dorobic 2 tys krokow i to bedzie tyle na dzis
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt

Następny temat

Problem z redukcją masy ciało pomimo zdrowego stylu życia

Shoty
Polecane artykuły