SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 793151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
Na tych filmikach wyraźnie widać że Ci wysocy są strasznie wolni podczas gdy CI niżsi znacznie szybsi i bez problemów sobie radzą w walce. Mam kilku kumpli którzy są niskiego wzrostu ale są kafarami i takie patyczki 1,90m to dla nich bułka z masłem, sam jestem raczej wysoki (181 cm)i nie boję się nikogo bo wierze że sobie mogę poradzić z każdym, lecz tacy niscy po 1,70m i przypakowani wzbudadzą we mnie respekt i nie chciałbym się z nimi mieżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Te wielkoludy wydają sie wolne, bo są spasione i bez techniki.
Wzrost to nie tylko zasięg, ale też masa. 20 cm wzrostu daje ok. 30 kg przewagi, więc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
A co do wzrostu, to da się urosnąć po gim ok 20cm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Macie probelmy..hccoiaz sam mam problem z tym bo jetsem niksi pol roku temu mialem 165zm teraz mzoe ok 167-8.Trenowalem boks teraz ide na vale tudo przezdej duzo sie bilem jak bylem mlodszy i uwierzcie ze jest ktos wyzszy to silnijszy nie jeden taki sie przejechal..Wiadomo jest torche trudniej bo wyzszy zasiag ramion itp ale jak ktos jest dobrze wyszkolony to czy koles nic nie umiejacu ma 190cm a wyszkolony 170 to ten co ma 190 nie ma najmniejszych sznas:-] Chyaba ze trafi sie na kogos wysokiego i tez ktory cos trenuje i dobrze sie traska to zmienia sprawe..ALe uwierzcie ze nie jedne niksi by kolesi wysokich uwalil..Pozdro

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Co wy sie tych walk tak uczepiliscie kozaki?

Tu chodzi o codzienne zycie

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
W codziennym życiu wzrost poniżej 170 cm jest tragiczny. Naprawdę spora część dziewczyn już odpada, z takim wzrostem można podrywać dziewczyny do 165 cm, a i z tym nie będzie łatwo.
Ja mam niecałe 180 cm, dokładniej 177-179 i powiem wprost- nie wyobrażam sobie swojego życia gdybym miał poniżej 170 cm właśnie głównie z powodu lasek. Mnie akurat podniecają wysokie, długonogie dziewczyny i niestety spora część z nich przez mój niski wzrost na starcie odpada, bo wiadomo, że dziewczyna mająca 170-180 cm wolą facetów ok. 190 cm i więcej.
Oczywiście kobiety to nie jedyny problem. Mając poniżej 170 cm człowiek ogólnie musi sie źle czuć. Średnia przyjemność stać w jakimś tłumie i być najniższym. Ludzie na takiego człowieka patrzą z góry, czują sie lepsi itd.


Zmieniony przez - nicknuckle w dniu 2006-08-12 23:42:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
Myśle ze nie warto sie przejmowac niskim wzrostem, ten kompeks mija zazwyczaj z wiekiem. Świat jest tak skonstruowany że ludzie są różni.
Ja osobiscie musze wam powiedziec ze kończąc gimnazjum mialem ledwo 170 , moze 168 i bałem sie ze juz tak zostanie. Teraz mam 20 lat i 184 cm. Ojciec ma 182 , Mama 160. W ciagu ostatniego roku urosłem 4cm jeszcze wiec ogolnie nie jest źle. Mam nadzieje ze dobije do 190 i styknie mi. W tym roku zapisuje sie na siłownię, mam nadzieje że nabiore troche masy bo jestem dość szczupły. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Jeśli chodzi o codzienne życie to chodzi oto co może wyższy a czego nie może niższy i dlatego nawiązałem do walki bo ktos podał przykład że wyżsi mają przewagę , owszem fizyczną ale to umiejętności sie liczą . Tak naprawdę to zarówno niscy jak i wysocy mogą to samo . Jesli chodzi o dziewczyny to jak umie się zagadać i zabawić to jest to tylko kwestią czasu kiedy sie jakąś poderwie bo co z tego że się jest wysokim jak nie umie się zachować w odpowiedni sposób . Głowa do góry bo tak naprawdę to od was zależy jak inni na was patrzą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
Piękne podsumowanie sprawy przez Irejcmeisma. W pełni się z nim zgadzam , przy panienkach wzrost się nie liczy ale bajer. Ja np. mam 181 a jeszcze żadnej panienki nie wyrwałem, no ale ja nie jestem ładny. SOG dla Irejcmeisma za to łądne podsumowanie (Jeśli będę umiał go dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
rzeczywiscie irejcmeism dobrze gada

dobry bajer ponad wszystko
masz sogacza

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium