SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
omg ten 194 to jaby moja rodzina od strony pradziadka czyli jakas daleka ale chodze z nim do klasy :P a on pewnie po wojku taki duzy bo jego wojek ma 202 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
rodziny sie nie wybiera chyba ze mówisz o wczesnym australopiteku i driopiteku, u nich nie istnial jeszcze system takiego rodzaju spolecznosci jak rodzina
ALE BŁYSNALEM WIEDZA

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2008-12-10 13:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
"btw jesli komus sie nudzi, to niech popatrzy w internecie widzialem na jakiejs (chyba) anglojęzycznej stronie o wkladkach do butow ktore jakos tam specjalnie naciskają na pewne nerwy i podobno mozna dzięki temu zwiekszyc w granicach rozsądku wydzielanie hormonu wzrostu, ile w tym prawdy- nie wiem ale opinie pamietam ze byly na +"
Zapewne chodzi ci o te magiczne wkładki "yoko" , gdzie jak to opisują niektore osoby co rzekomo uzywały tych wkładek ("w wieku 30 lat urosłem po tym 10 cm" ) jest to całkowita bzdura nie ma zadnych dowodów naukowych na to , autorzy odwołują się ze polega to na "pradawnych metod Chińskich" (które nie zostały nigdy potwierdzone). Ponadto na jednej z stron osoba która kupiła te wkładki napisała że , nie są one wogóle wyprofilowane , wyknoane z zwykłego plastiku , twarde , nie wygodne i po chodzeniu w nich boli stopa " . Wniosek jest to kolejne wymuszenie i robienie kasy na osobach którym dają fałszywą nadzieję na urośnięcie.

a tu adres jednej stron która oferuje te "magiczne wkładki"
http://www.gainheight.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
hmm ja tam nic nie mam do chinskiej "medycyny" (bo tutaj to akurat niewiele ma wspolnego) ale skoro ludzie mowia ze to szit to jasna sprawa ze nie warte zakupu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
zawsze gdy wstaje rano mam wrażenie że jestem wyższy niż wieczorem i kiedyś zrobiłem test.. otóż zaraz po przebudzeniu mierze 179cm natomiast wieczorem..174cm! czy wy też tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Coś źle zmierzyłeś takiej różnicy aż nie ma ...
Są to 1 cm - 2 cm, ale w 5 cm nie wierzę , po prostu musiałeś się pomylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
j/w u mnie to gdzieś1,5-2cm nie więcej

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
Miałem na myśli tak zwaną niekonwencjonalną medycynę.
Dyrek po pierwsze zmierz się dobrze rano i wieczorem, jeśli nie potrafisz poproś kogoś
aby ci pomógł i różnice będą się wahać w granicach 1-2 cm w przypadku twojego wzrostu. A taka różnica co podajesz była by możliwa chyba u ponad 2-metrowej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Tyle tu sie mówiło że niski ma lepiej z budowaniem mięśni itd.a ja mam dwa filmiki z pakerkami jeden 185 drugi niski (nie wiem dokładnie ile mierzy ale jest niski).Ciekawe ,który Waszym zdaniem forumowicze lepiej wygląda.Jak dla mnie sprawa oczywista....
http://pl.


i ten niski
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
ja sie też włącze, jestem kobietą, mam 175 wzrostu, i może wy ze swoimi 170-175 centymetrów, uważacie się męscy, i ok ja nie kwestionuje waszej męskości, ale czy kobieta nie ma tu żadnego znaczenia??? zarówno ja jak i moje znajome (tak samo wysokie jak ja) nie chcemy faceta mniejszego od nas, facet musi dawać mi dawać poczucie bezpieczeństwa, a z facetem, od którego, jak założę buty na obcasie, będę o co najmniej 10cm wyższa, nie czuła bym sie bezpiecznie,jeszcze niższego sobie nie wyobrażam.
najbardziej denerwują mnie "faceci" którzy ledwo co od ziemi odrośli(ok 160, nie więcej) startują do dziewczyny taka jak ja, gdzie w butach na obcasie mam ok 185, no to już jest naprawdę przegięcie jak ja bym miała normalnie z takim facetem funkcjonować?? jak matka z dzieckiem, i później by mnie o pedofilie posądzili :D:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium