SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
Ja mam 192 CM WZROSTU a do 18nastki brakuje mi pół roku,wiec jeszcze pewnie urosne .

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Demjen - mam nadzieje ze twoje obserwacje są trafne :] Bo jak narazie u mnie sie nie przekladaja :
Ja - 17,9 l - 175 cm
Brat 20 lat - 193 cm
Matka - 171 cm
Ojciec - 183 cm
Brat przerosl matke o duzo , ja o znikomą ilość.
P.S Mam nadzieje, że jeszcze urosnę , wiec oby twoja wypowiedz byla trafna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
nie straszcie mnie ja mam chyba 175 cm i jestem dziewczyna i mam 15 lat i nie mam zamiaru rosnąć do 21 roku zycia bo będę za wysoka :(:( a i tak mam juz kompleksy na tym punkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
kurde wy nie macie sie juz o co martwic bo kurcze macie juz wzrost ok a ja mam rocznikowo 15 lat i mam 150cm !! i 35kg !! ale jestem za to wysportowany, skoczny, zwinny ale no coz tepiony w klasie, wysmiewany itp. wiec wedlug mnie to nie macie sie co przejmowac waszym wzrostem bo jestem przykladem ze macie farta. nie mam pelnego owlosienia wiec powinienem urosnac ale coz czemu tak pozno!!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
wiesz kazdy inaczej dorasta jedni szybko drudzy wolno. ale ja mysle zety jeszcze urosniesz ale wszystko zalezy od genow :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
moj ojciec 180cm, matka 158cm
mam 170cm(waze ok.62kg) i za miesiac koncze 16 lat
budowe ciala mam identyczna jak ojciec(asymetria klatki piersiowej, garbie sie lekko i wogle podobny bardzo jestem)
jest szansa ze odziedziczylem wzrost po ojcu i dobije do 180cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
Mój ojciec ma 188cm ja jestem wiekszy o 3-4cm

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Ej, a bycie wcześniakiem ok. 2 miechy to może coś przeszkodzić w byciu olbrzymem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
jagla tez jestem wczesniakiem i rowniez tego nie wiem? ale patrzac po sobie to to ze jestem wczesniakiem ma raczej wplyw na to ze pozniej dorastam np. mam 16 lat i sie raptem 2 razy golilem, nie mam owlosienia na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Ja urodzilem sie terminowo, mam prawie 18 lat i nadal ani razu sie nie golilem(i nie zapowiada sie na to jeszcze), ani nie mam wlosow na brzuchu. Wiec , każdy człowiek dojrzewa inaczej, wiec w twojej sytuacji prawdopodobnie nie jest to nic niepokojącego. Ja jestem wmiare podobny do brata , oboje bylismy blondynami jak byslismy mali(juz nie jestesmy) , tylko że on ma 18 cm wiecej ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium