Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
1
Napisanych postów
173
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
19220
Demjen - mam nadzieje ze twoje obserwacje są trafne :] Bo jak narazie u mnie sie nie przekladaja :
Ja - 17,9 l - 175 cm
Brat 20 lat - 193 cm
Matka - 171 cm
Ojciec - 183 cm
Brat przerosl matke o duzo , ja o znikomą ilość.
P.S Mam nadzieje, że jeszcze urosnę , wiec oby twoja wypowiedz byla trafna :D
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
113
nie straszcie mnie ja mam chyba 175 cm i jestem dziewczyna i mam 15 lat i nie mam zamiaru rosnąć do 21 roku zycia bo będę za wysoka :(:( a i tak mam juz kompleksy na tym punkcie
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
18
kurde wy nie macie sie juz o co martwic bo kurcze macie juz wzrost ok a ja mam rocznikowo 15 lat i mam 150cm !! i 35kg !! ale jestem za to wysportowany, skoczny, zwinny ale no coz tepiony w klasie, wysmiewany itp. wiec wedlug mnie to nie macie sie co przejmowac waszym wzrostem bo jestem przykladem ze macie farta. nie mam pelnego owlosienia wiec powinienem urosnac ale coz czemu tak pozno!!??
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
250
moj ojciec 180cm, matka 158cm
mam 170cm(waze ok.62kg) i za miesiac koncze 16 lat
budowe ciala mam identyczna jak ojciec(asymetria klatki piersiowej, garbie sie lekko i wogle podobny bardzo jestem)
jest szansa ze odziedziczylem wzrost po ojcu i dobije do 180cm?
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
250
jagla tez jestem wczesniakiem i rowniez tego nie wiem? ale patrzac po sobie to to ze jestem wczesniakiem ma raczej wplyw na to ze pozniej dorastam np. mam 16 lat i sie raptem 2 razy golilem, nie mam owlosienia na brzuchu.
Szacuny
1
Napisanych postów
173
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
19220
Ja urodzilem sie terminowo, mam prawie 18 lat i nadal ani razu sie nie golilem(i nie zapowiada sie na to jeszcze), ani nie mam wlosow na brzuchu. Wiec , każdy człowiek dojrzewa inaczej, wiec w twojej sytuacji prawdopodobnie nie jest to nic niepokojącego. Ja jestem wmiare podobny do brata , oboje bylismy blondynami jak byslismy mali(juz nie jestesmy) , tylko że on ma 18 cm wiecej ;/