SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Właśnie siedzę i rozpisuję na bieżąco moje kolejne treningi....i przyszła mi do głowy nieco szalona myśl
Spróbuję przez najbliższy czas zrobić jak dawniej , czyli 3 razy w tygodniu ćwiczenia na klatkę
Najwyżej jak będzie problem z regeneracją , to coś znowu zmodyfikuję zresztą nigdy nie trenuję według ściśle określonego schematu.
Organizm z wiekiem też inaczej funkcjonuje i trzeba obserwować jak reaguje na dany trening itp.

A zatem jutro znowu , będzie klateczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Szaleństwo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
Szaleństwo


Można to zrobić , tylko podstawa to regeneracja , suplementacja i bez szaleństw na danym treningu......żadnych maksów na tym etapie , dopiero ewentualnie w końcówce przed zawodami .
Ogólnie uważam że trening intuicyjny , jest w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem.....ja potrafię obserwować reakcje swojego organizmu i w razie potrzeby reagować na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
No właśnie regeneracja i suplementacja i nie na dłuższą metę bo można się zajechać hehe
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27202
Ladnie się rozpędzasz. Bardzo szybko wróciłeś do dużych ciężarów w serii wiec pamieć mięśniowa została. Co do treningu 3x w tygodniu to wszystko zależy od tego jak mocna będzie fatyga tygodniowa. A Ty już na pewno znasz dobrze swoje ciało i wiesz tez ze trzymanie się ścisle określonego planu jeżeli ciało mówi co innego nie ma sensu. Wiec wierze ze wybierzesz dla siebie najlepsza drogę i w momencie zawodów pokażesz co potrafisz.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2021-02-10 00:41:01
3

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
espe123
Ladnie się rozpędzasz. Bardzo szybko wróciłeś do dużych ciężarów w serii wiec pamieć mięśniowa została. Co do treningu 3x w tygodniu to wszystko zależy od tego jak mocna będzie fatyga tygodniowa. A Ty już na pewno znasz dobrze swoje ciało i wiesz tez ze trzymanie się ścisle określonego planu jeżeli ciało mówi co innego nie ma sensu. Wiec wierze ze wybierzesz dla siebie najlepsza drogę i w momencie zawodów pokażesz co potrafisz.



Zmieniony przez - espe123 w dniu 2021-02-10 00:41:01


espe123
Do dużych ciężarów dopiero mam nadzieję wrócić
Jeśli chodzi o trening klatki 3 razy w tygodniu , to przez lata treningów zauważyłem że różnie to bywało. Dlatego uważam że zawsze należy stosować zasadę intuicyjności podczas treningu . Rozpiska jest potrzebna do stworzenia ogólnego zarysu danego dnia / tygodnia , jednak obserwowanie / słuchanie reakcji organizmu podczas treningu ....to moim zdaniem podstawa .
Jestem w tej luksusowej sytuacji , że sam sobie jestem trenerem i sam planuję treningi....dlatego zmiana czegoś w trakcie treningu , nie stanowi dla mnie problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Dzisiaj dostanę częściową odpowiedź , czy mój organizm jest gotowy do takiego wyzwania......
Zawsze przy takich zmianach , delikatnie wydłużam przerwy między seriami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Wzorek patrz co się pojawiło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Jeszcze mam ... ale i tak sprawdzę czy zaczęli produkcję czy fake ?
Zdecydowanie bardziej ucieszyłbym się gdyby pojawił się Solcoseryl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium