SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fsl - Dziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
Używam podobnego do rozgrzewki przed treningiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
rion10
Pamietasz zestawik na barki z mobility ?


- Leżenie na kettlu - rączka kettla wciska się w rejonie połączenia mięśnia piersiowego z barkami. Opcja delikatna - na kolanach. Opcja hard - pozycja jak do pompki. Ciężar ciała jako docisk.
- Guma przywiązana do drążka, założona jak szelka na jeden bark. Leżenie na plecach, łokieć zgięty jak do wyciskania, w ręce ciężar - guma wyciąga bark w górę a ciężar dociska rękę w dół
- Jak wcześniej guma jak szelka pod pachą. Leżysz na plecach, dłoń leży pod naszymi plecami, podciągnięta mocno pod łopatki. Druga osoba dociska bark bark do ziemi a guma wyciąga go w drugą stronę.

Na tych dwóch ćwiczeniach z "szelkami" poczułem taką ulgę w barku że na pewno będę je powtarzał!

A teraz obiecana recenzja SLEEPER od TREC Nutriszon
Dobrze się złożyło bo akurat test wypadł po ciężkich treningach. Środa - 2h ostrego zajazdu / Czwartek 1h mocnego kopa w płuco. Zgodnie z zaleceniami porcja na około 30 minut przed snem. Nie odczułem jakiegoś przyśpieszenia zasypiania - nie mam problemów w tych sprawach. Zasypiam jak dziecko :D Jednak nie budziłem się w nocy, co zdarza mi się nawet często. Rano wstawało mi się dużo przyjemniej, czułem się mniej zamulony i od razu miałem chęci do rozpoczęcia dnia. Nawet nie czułem potrzeby picia porannej kawy rozruchowej. Produkt wart uwagi Myślę, że za jakiś czas skuszę się na zakup. Z czystym sumieniem mogę polecić dla osób, które mają problem ze spaniem.
Rozpuszczalność super - 3 machnięcia łyżeczką w szklance i napój gotowy
Smak tropical orange fajny, kwaskowy

I przy okazji - w sklepie SFD jest błąd w opisie. Jest tam napisane, że porcja to 15g i że 1 opakowanie 225g to tylko 15 porcji... Faktyczna porcja to 9g i w opakowaniu jest 25 porcji


Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jeszcze było pod koniec to, że w leżeniu na brzuchu partner kolanem przyciska bark do podłoża i unosi rękę, po skosie podtrzymując dłoń i łokieć, żeby się nie wygiął. Potem to samo z ręką prosto przy uchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
O właśnie :) O tym zapomniałem bo tak właściwie to go nie wykonywałem :D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dzisiaj wpadło:

1h OLY Skill - praktyki pod Split jerka

7RFT
7x PCL 60kg
7x Bar Facing Burpee
14cal Row

Chwila przerwy

4TIME
4 kółka Farmer Walk 2x24kg
50x DU
50x Situps
50x Du
4 kółka Farmer Walk 2x24kg

Nie wiem jaki czas na pierwszym - nie był jakoś specjalnie mierzony. Wiosła dzisiaj szły wyjątkowo lekko :D
Po spacerze z kettlami przedramiona piekły na maxa, trzymanie skakanki stanowiło dla mnie wyzwanie :D Zeszło mi jakieś 10-11 minut
W obu workoutach goniłem Ripley ale skutecznie mi uciekała - w pierwszym byłem o całą rundę z tyłu a w drugim jakieś 2,5 minuty z tyłu

Próbowałem jeszcze kilka podejść do handstand walk ale ręce dały wyraźnie do zrozumienia, że dzisiaj nigdzie nie idą :D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No a ja cisnęłam żeby Tobie uciec, także niezła była dzisiaj zabawa . Za to na czwartkowym WODzie to mi zwiałeś ostro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Są BOXy - jest impreza :D Choć muszę przyznać, że odcinało mnie na tych boxach jumpach od 3 rundy

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
Dzięki za info co do mobility sam coś kombinuję często z tym po treningu.

Ja używałem gaba i czytałem nie raz, że jest problem z barierą krew-mózg ale ja czuję fajne działania. Przede wszystkim śpię głeboko i czuję lepszą jakość snu. A może to po prostu placebo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jak ten sliper?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Karciarz
Jak ten sliper?

We wcześniejszym poście napisałem kilka zdań na jego temat - w skrócie: z mojego punktu widzenia dobry produkt - wstawało mi się dużo lepiej i zaraz po przebudzeniu czułem chęci do działania. Nie miałem też potrzeby picia porannej kawy rozruchowej. Trudno ocenić stan całkowitej regeneracji po 2 porcjach ale jeżeli chodzi o wrażenia o poranku to czułem się dużo lepiej niż bez wspomagania. W ciągu dnia też jakoś lżej, nie udało się nikomu wyprowadzić mnie z równowagi ;) Więc jest też efekt obniżenia stresu.


Zmieniony przez - fsl w dniu 2017-09-17 13:02:11
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drago77 - dziennik treningowy

Następny temat

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

WHEY premium