SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 722651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No. Genu do potężnej sylwetki może i nie ma, ale sprawny, silny i konsekwentny skurczybyk jak mało kto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jakby na muskuły postawił, to by były, ale przy jego aktywnościach - kettle, tri, bierki i inne, to muscli nie bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Jakby na muskuły postawił, to by były,..


Tego akurat nie jestem taki pewien, toż to typowy ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie ma szans na muscle. Próbowałem. Jedyne co mi się powiększa to chyba tylko prostata

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Nie znam sie, ale rower wygląda na wypas w chui... :)

Farmer's Walk w racku albo z ciężarem nad głową to masakra. Robiłem zwykły z +/- ciężarem ciała i dawał popalić.

Masz już na to jakiś plan? Jakby co, to fajnie zapowiada się program Dana Johna przedstawiony w Powrocie odważnikow kulowych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lepiej sfotografuj nowego kettla z 24, albo 32 w parze, żebym mógł sobie porównać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nieraz, strasznie małe literki, ni cholery tego nie odcyfruję
Planu nie mam, ale mam pomysł na plan
Codziennie trening siłowy, krótko ale na temat, tak by się nie zajechać i powoli progresować. Do tego trenażer i bieganie.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Szajba jakbyś zrobił jeszcze fotke od przodu i w kasku obydwie to bym mógł ci powiedzieć więcej. Mogę ci powiedzieć z własnego doświadczenia co ja bym zmienił w twojej pozycji.

Moim zdaniem możesz przesunąć pozycje do przodu. Nie wiem jakie masz siodełko ale widzę że siedzisz mocno w centrum siodełka w jeździe na czas chodzi o to żeby siedzieć z przodu siodła ale to może mi się tylko wydawać bo nie wiem jakie masz to siodełko ale pozycja powinna pójść do przodu. Siedzenie z przodu siodełka wymusza większe zaangażowanie pośladków i o to właśnie chodzi w TRI. Wydaje mi się że masz zbyt duży kąt w stawie łokciowym, przesunięcie pozycji do przodu spowoduje zmniejszenie tego kąta. Zbyt duży kąt wymusza ciągłe naprężenie głównie tricepsa i barków. Osobiście same łokcie również dałbym do przodu tak żeby łokieć leżał na lemondce co powoduje bardziej stabilną pozycje i całkowicie odciąża mięśnie stabilizujące tą pozycje. Dalej lekko podniósłbym kijki lemondki nie po to aby zmienić kąt przedramion ale po to by nadgarstki ułożyły się w bardziej ergonomiczną i naturalną pozycje ponieważ u ciebie mocno je wykręcasz do dołu, nie jest to komfortowe na dłuższą mete. Na pewno można w tej pozycji jeździć, ciało się do niej przyzwyczai ale patrze pod kątem długiego kręcenia w pozycji aero gdzie ważne jest aby ona była utrzymana przez możliwie jak najdłuższy okres czasu bez kręcenia, poprawiania itd. Z tymi nadgarstkami to tez może taka perspektywa być, trudno mi jednoznacznie określić bo widzę że lemondke masz skierowaną ku górze, może wystarczy tylko wyżej układać nadgarstki. Też manetka zmiany biegów wymusze różne ułożenia nadgarstka nie wiem jakie tam masz biegi ustawione ale ogólnie dążyłbym do tego aby unieść je lekko ku górze, musisz spróbować. W oczy boli jazda na stożku na trenażerze -) szkoda kółka kup sobie jakiegoś najtańszego alusa -)

U mnie pozycja wygląda mniej więcej tak sam nagrywam się i potem analizuje. Tutaj mam filmik z zimy w kasku żeby szukać takiego ustawienia aby grało ono właśnie z kaskiem + 2 fotki z zawodów od boku i przodu. Nie żebym był ekspertem od pozycji ale skoro jadę 180km na leżaku to muszę jednak coś o niej wiedzieć -) Kąta nogi nie analizuje bo widzę że nie masz butów kolarskich a nie wiem czy kręcisz w takich czy innych. Też trzeba wiedzieć że to co jest dobre dla mnie nie koniecznie musi być dobre dla ciebie, 10 ludzi 10 innych pozycji i każda tak samo dobra, musisz popróbować -)













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
A propo obniżenia pozycji. Obniżenie pozycji przez obniżenie kierownicy nie oznacza najcześciej zwiększenia aerodynamiki tak wynika z testów w tunelach. Tutaj kluczowe jest aby pozycja współgrała z kaskiem, wszytko zależy tak naprawdę od kasku bo to on pierwszy zderza się z powietrzem. Jak przesuniesz pozycje do przodu to będzie można ocenić czy obniżać ją czy nie, tylko zrób jescze zdjęcie od frontu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dzięki Pirlo za cenne wskazówki Teraz muszę nad tym trochę posiedzieć, by zrozumieć co tu napisałeś (mało mam ostatnio węgli w diecie) i na dniach wrzucę jakiś filmik z "jazdy"

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium