SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

podciaganie

Czy chodziło Ci o: "podciąganie"?

  • Plan na mase do poprawy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam chcialbym przedstawic wam moj nowy plan treningowy do oceny. Prosze o napisanie jakie bledy popelnilem itp. Poniedzialek: Klata+ biceps 1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4 serie 8 pow. 2. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ: 4 serie 8 pow 3. ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE: 4 serie 10 pow. 4. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1045 Data: 2009-05-11 13:24:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena treningu sylwetki. Pol roku treningu z przerwa

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] progresywnie do 15kg na strone pare serii, az poczuje dobre rozciagniecie. -triceps sciaganie na bramie 4x z dropsetem na koncu - odwrotne pompki 4x Plecy z bickiem - podciaganie na drązku nadchwytem piramidka 2-4-6-8 albo jakies 60-70kg na maszynie ze 4 serie - wiosłowanie ze sztangielką w podporze, progresywnie ze 4 serie do 20kg plus [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1805 Data: 2021-06-23 19:28:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan (Pomoc)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć! Chciałbym zapytać się czy plan który robie aktualnie ma sens jeśli chodzi o mój cel. Moim celem jest sylwetka typowo plażowa. Nie zależy mi na jak największych mięśniach i wyglądaniu jak zawodowy kulturysta jednak chciałbym wyglądać zdrowo i moim aktualnym celem jest przybranie nieco masy. O dietę dbam jak mogę, kalorii nie liczę co do [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 487 Data: 2017-05-25 19:07:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Regeneracja i Masówka

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Wiek----18 lat Waga----67 kg Wzrost--177 cm Staż----6miesięcy Budowa--taka jak na półroczniaka przystało Ektomorfik PONIEDZIAŁEK KLATA: -wyciskanie na płaskiej 3 x 12-15 -wyciskanie hantli na skosie głową w dół 3 x 12-15 -Przenoszenie sztangielki w leżeniu 3x 12-15 TRICEPS: -pompki na poręczach 3 x (?) BRZUCH: -unoszenie nóg w podporze 3 x 20 [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2073 Data: 2005-01-11 17:08:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HELP !! Trening na mase do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam chciałbym przedstawić wam mój trening na mase i zapoznac sie z waszą opinią na jego temat. Miałbym jeszcze pytanie czy lepiej klatka rośnie gdy sie ja ćwiczy raz w tygdoniu czy dwa ??? I Poniedziałek KLATKA- wyciskanie sztangi na ławce skośnej w góre 3x10 - wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3x10 - wyciskanie sztangielek na ławce [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 799 Data: 2007-07-31 00:53:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan Mawashiego ze zmianami

    Temat
    Trening dla początkujących

    Hej, chciałem skonsultować zmiany, które sobie wprowadzam po prawie 2 miesiącach ćwiczeń planem Mawashiego. Zmiany dotyczą tylko treningu - reszta wg planu wyjściowego: 1. Podciąganie nóg w zwisie (na razie udaje mi się zrobić 4 czyste podciągnięcia) 2.Wspięcia na palce na jednej nodze (normalnie robię po 15 bez problemu) 3. Przysiady klasyczne [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 723 Data: 2018-07-30 16:38:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hostel - split - V2.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, jestem Krzysiek 23 lata. dane szczegółowe ( waga/ obwody ) będą zestawiane co tydzień, Brałem udział w experymęcie : " Zrób formę z sfd.pl" pomysłu Dudka 10 ochotników zostało podzielonych na 2 grupy Niebieskich i Czerwonych prowadzonych i " trenujących pod okiem doświadczonych kolegów " test trwał 8tyg. link do tematu mojej grupy [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 4611 Data: 2010-05-11 12:39:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • push pull serie łączone

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, myślałem nad nowym treningiem, i tak sobie wymyśliłem żeby zrobić P&P na seriach łączonych. W tym czasie będę brał mono, Shotguna i Halo. Oto co wymyśliłem :) Push Wycisk płasko 6p + wycisk hantli skos 15-20p x3 Rozpiętki skos 15-20p + wycisk hantli płasko 6p x 3 Wycisk sztangi zza karku/sprzed klaty 6p + Unoszenie hantli w bok 15-20 x 3 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 865 Data: 2009-08-26 12:11:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na masę (Prośba o korektę)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Mam 25 lat, trenuje od 18 roku życia z dużīmi przerwami (poltora roku treningu, poltora roku przerwy itd.) Ostatnimi czasy wziałem się za trening i spalanie tkanki tlsuczowej (Bieganie, Rower, Dieta nisko tłuszczowa). Schudłem jakieś 10kg. Mam 179cm wzrostu i obecnie ważę 69kg Zaczałem ćwiczyć na siłowni 5 miesięcy temu, ćwicząc [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2011-07-26 01:17:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan dla amatora

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Zamierzam się za siebie zabrać i zapisałem się na siłownie. To jest plan który napisał mi znajomy. Proszę o ewentualne uwagi jeśli są jakieś błędy. Mój staż na siłowni można powiedzieć jest zerowy. Wcześniej jakiś miesiąc, ale bez większych wyników. Odnośnie nóg są to tylko 2 ćwiczenia ponieważ dużo biegam, więc chyba to wystarczy. [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1068 Data: 2012-01-12 22:36:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3 Dniowy plan na mase do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ćwicze juz 7 tydzień efekty ( + 3kg na starym planie) trzeba zmienic po takim okresie plan dlatego przesyłam inny plan treningowy i prosze o ocene lub zmiany z góry dzięki : I DZIEŃ - KLATKA + TRICEPS Klatka: 1. Wyciskanie sztangi na płaskiej 12,10,8,6 2. Wyciskanie sztangi na skośnej 10,8,6,4 3. Rozpiętki 10,10,10 Triceps: 1. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 701 Data: 2011-05-04 13:09:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mój New Plan (Split) ^^

    Temat
    Trening dla początkujących

    Chciałbym przedstawić propozycje planu z którym chciałbym przeżyć kilka miechów na siłowni (together) Do tej pory ćwiczyłem 1 partie dziennie i w końcu powiedziałem dość i planuje pomknąć splitem Pytania będą na końcu ^^ Poniedziałek: (Klata-Triceps-Brzuch) Klata: -WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 4x -WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1178 Data: 2010-05-12 10:35:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening masa- do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam! W takim stanie jaki Wam przedstawiam jestem w stanie szybko nabrać czystej masy mięśniowej? ( szybko tzn. wiem że wymaga to czasu ale szybciej niż normalnie) Z góry dzięki za fachową pomoc. Mam 18 lat, 178cm wzrostu, 75kg. Trening : Do tego co dzień na czczo rano wykonuję A6W. Poniedziałek: Klatka + triceps wyciskanie sztangi płasko [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1140 Data: 2010-11-30 17:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na masę do oceny.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Niżej zamieszczę swój plan na masę do oceny. Poniedziałek - klata, triceps, brzuch 1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej. 3 x8 2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową do góry. 3 x8 3. Rozpiętki na ławce poziomej. 3 x12 4. Wyciskanie "francuskie" sztangi w leżeniu. 3 x8 5. Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie. 3 x8 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 914 Data: 2009-01-01 17:11:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening priorytet plecy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    ****DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: klima92 PŁEĆ: M WIEK: 20 WZROST: 183 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 3 lata ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 88 OBWÓD PRZEDRAMIENIA: OBWÓD BICEPSU: 40 OBWÓD ŁYDKI: 37 OBWÓD UDA: OBWÓD BIODER: OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 110 OBWÓD [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 5108 Data: 2013-02-16 13:14:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do oceny. Prosze o pomoc

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    ****DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: Puc2 PŁEĆ: M WIEK: 21 WZROST: 196 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 2 ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 94 OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 28cm OBWÓD BICEPSU: 36cm OBWÓD ŁYDKI: OBWÓD UDA: OBWÓD BIODER: 88cm OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: OBWÓD [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1004 Data: 2012-10-01 16:55:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening -masa

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich formułowiczów chciałbym zapytać co sądzicie o tym treningu??? moim celem jest głównie masa.masa.i masa mile widziana krytyka i poprawa... pozdrawiam Poniedziałek Klatka: - wyciskanie sztangi płasko 12,10,8,8,6 - wyciskanie sztangi skos 12,10,8,8 - rozpiętki płasko 12,10,8,8 - brama 12,10,8,8 Triceps: - wyciskanie francuskie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 797 Data: 2008-11-23 14:12:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć, redukuję się od nowego roku nieprzerwanie, bez słodyczy, cheatów itp. Zdarzało mi się zjeść obiad w pracy w knajpie, jednak wybierałam wtedy naleśnik ze szpinakiem albo makaron, bez pizzy itp. Z tego też już rezygnuję, bo nie byłam do końca świadoma, że to jednak ma też dużo kcal :) Ustaliłam sobie kalorykę na 1800/1900 kcal dziennie. [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2851 Data: 2017-02-07 12:13:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa planu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam , proszę o sprawdzenie mojego planu treningowego, czy są dobrze partie połączone i czy odpowiednie ćwiczenia. I mam takie pytanie bo planuje biegać tak 2-3 razy w tygodniu i czy można np. biegać po treningu na siłowni czy lepiej w dni nie treningowe? Płeć : Mężczyzna Wiek : 17 Waga : 69 Wzrost : 178 Cel treningowy : masa [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 731 Data: 2009-08-07 22:31:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening do sprawdzenia na mase

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, Jak byscie mogli sprawdzcie ten trening:) Cel: masa Poniedziałek: Klatka: - Wyciskanie sztangi płasko 12-10-8-6 3 serie - Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 12-10-8-6 2 serie -ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE skośnej 12-10-8-6 3 serie Biceps: - Uginanie ramion ze sztanga 12-10-10-10 3 serie - UGINANIE RAMION ZE [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1235 Data: 2011-07-01 19:53:00 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)