3 bądź 4 dniowy.„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
Ilość wyświetleń tematu: 1502046
3 bądź 4 dniowy.„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
hubi84W etapie 6 w upper body jest podciąganie na drążku ale bez informacji nachwytem czy podchwytem.To jak mam robić to ćwiczenie?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
Unleashcześć
ronie220 chciałbym zacząć stosować Twój pomysł na rozpoczęcie treningu na siłowni.
Kiedyś coś ćwiczyłem, ale skończyło się to bodajże po 3 miesiącach ze słabymi wynikami. Chce pogodzić siłownię z sw i pytanie jak to rozplanować.
Zajęcia mam pon/wt/cz z czego poniedziałek jest bardziej męczący od kolejnych dni (które de facto też dają w kość)
W jakie dni dodać siłownię żeby to miało ręce i nogi ?
Czy zacząć od 2 wyjść w tygodniu żeby organizm się przystosował do cięższej pracy ?
Sogacz się należy już za wkład w pierwszego posta![]()
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
AddamekCześć ronnie. Pomożesz jeszcze w dobraniu serii i powtórzeń na te 2 dni w twoim splicie?
Dzień 1
przysiady
wypychanie nóg
prostowanie
martwy ciąg na prostych nogach
wspięcia stojąc
Dzień 3
martwy ciąg
podciąganie na drązku
wiosłowanie sztangielką
szrugsy
uginanie stojąc podchwytem
uginanie z supinacją
młotki + uginanie nadgarstków podchwytem
I mam jeszcze jedno pytanie, po martwym ciągu ciężko jest się podciągać , po WL robiłem na drążku szerokim nachwytem 8 powt a potem 6-5-4 z ciężarem 3-5kg. A po martwym to dam radę tylko 5-5-4 i regres na maszynie. Jak myślisz, zamienić kolejność żeby ten drążek robić np jako 3-4 ćwiczenie czy tyle powtórzeń jest okej i robić tak jak jest w planie?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
sadasaWitam.
Dzisiaj skonczyłem etap 3 (2 pominąłem bo kiedys juz cwiczylem, wyraziles na to zgode) zakonczylem go po 9 tyg bo przeczytalem ze nalerzy zmienic jak juz tak nie będzie rosło więc to robie. I mam takie pytanie co do moich osiągnięc na siłowni(diete oczywiscie posiadam, carb cycling). Miałem wiele pytan i problemów z dokładaniem ale kiedy mi napisales ze jak moge dokladam a jak nie to nie i ze nie ma na to reguły to tak zrobilem. I dokladalem z kazdej serii na serie. We srode zaczynalem od 10kg(przykładowo) a konczyłem na 14 i tak pare dni i jak poczułem ze moge to dolozylem i zaczynalem od 11 i konczylem na 15 itp.... - tak dokładałem
Chcial bym abys mi ocenil moje osiągi czy nie są za małe itp (chce twoje zdanie poznac)
(na niebiesko będzie pokazane od ilu zaczynałem a na czerwono na ilu koncze teraz, wszystkie te kg są dla ostatniej, czwartej seri)
1.Wyciskanie 26 kg 36.5 kg
2.Martwy ciąg 17.5 kg 20.5 kg (przerwałem po 4 tyg bo wykryto u mnie skolioze)
3.Military press 7 kg 14 kg
4.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci 13 kg 21 kg
5.Uginanie ze sztangą 15.5 kg 22.5 kg
6.Przysiad - nie moge robic z powodu kontuzji kolana. Pisalem kiedys do cb o tym to mowiles ze to zle ale dla bezpieczenstwa zebym sobie to odpuscił.
Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-11-09 14:37:32
Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-11-09 14:38:32
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
ronie220sadasaWitam.
Dzisiaj skonczyłem etap 3 (2 pominąłem bo kiedys juz cwiczylem, wyraziles na to zgode) zakonczylem go po 9 tyg bo przeczytalem ze nalerzy zmienic jak juz tak nie będzie rosło więc to robie. I mam takie pytanie co do moich osiągnięc na siłowni(diete oczywiscie posiadam, carb cycling). Miałem wiele pytan i problemów z dokładaniem ale kiedy mi napisales ze jak moge dokladam a jak nie to nie i ze nie ma na to reguły to tak zrobilem. I dokladalem z kazdej serii na serie. We srode zaczynalem od 10kg(przykładowo) a konczyłem na 14 i tak pare dni i jak poczułem ze moge to dolozylem i zaczynalem od 11 i konczylem na 15 itp.... - tak dokładałem
Chcial bym abys mi ocenil moje osiągi czy nie są za małe itp (chce twoje zdanie poznac)
(na niebiesko będzie pokazane od ilu zaczynałem a na czerwono na ilu koncze teraz, wszystkie te kg są dla ostatniej, czwartej seri)
1.Wyciskanie 26 kg 36.5 kg
2.Martwy ciąg 17.5 kg 20.5 kg (przerwałem po 4 tyg bo wykryto u mnie skolioze)
3.Military press 7 kg 14 kg
4.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci 13 kg 21 kg
5.Uginanie ze sztangą 15.5 kg 22.5 kg
6.Przysiad - nie moge robic z powodu kontuzji kolana. Pisalem kiedys do cb o tym to mowiles ze to zle ale dla bezpieczenstwa zebym sobie to odpuscił.
Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-11-09 14:37:32
Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-11-09 14:38:32
Ok,choć jak na 9 tygodni mogło być lepiej.
Jak duża jest ta skolioza?
Wiesz,jeśli posiadasz poważną wadę,odpadnie każde ćwiczenie osiowo obciążające kręgosłup.Tyle że tak naprawdę większość osób posiada lekkie skrzywienie(według statystyk ponad 40%.Tyle że to było naście lat temu.Teraz,znając tryb życia większości osób,wynik będzie dużo gorszy).Czy lekki defekt,musi Cię wykluczać z wszystkich cięższych ćwiczeń? Niekoniecznie.Odpowiednia technika,odpowiednie ćwiczenia korekcyjne i pozbywanie się przykurczów i nie widzę przeciwwskazań.
Współpracuj z fizjoterapeutą.
I co z tym kolanem?
Póki co trenujesz na pół gwizdka.Bez siadów i bez MC czy wiosłowań,nigdy nie będziesz duży.
divaoMam pytanie odnośnie etapu 6. Wszystkie etapy robiłem tak, że poza globalną rozgrzewką to przed każdym ćwiczeniem, jedna seria na małych ciężarach i później kolejne 4/5 serii robiłem już roboczym ciężarze, czy tak samo mam robić w 6 etapie? 1 rozgrzewka, a reszta stały ciężar dobrany tak, że ostatnie powtórzenie, ostatniej serii idzie ledwo, ledwo?
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły