SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie robiłbym tej samej wersji przysiadów na każdej sesji.W B zrób np. wykroki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 351 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8404
Robie plan góra/dół z etapu nr 6. Starałem robić progresję ciężaru z tygodnia na tydzień ale z jedną sesją jest problem - front i MC. 10 serii na maxa ciężko mi wykonać ze wzgledu chyba bardziej na kondycję, bo czuję odpływ sił na 2-3 serii MC ewentualnie wizyta w kiblu :D starać się to robić z większymi przerwami/ na zmianę np ciężko MC lekko siad i zmiana/ z mniejszymi ciężarami??

"...moim najlepszym rozwiązaniem na zakwasy na początku treningów było leczo z papryki i pomidorów z makaronem. Proteiny i witaminy z papryki i pomidorów oraz białko zawarte w makaronie skutecznie zmniejszy natężenie bólu już po dwóch tależach.."


http://www.sfd.pl/[BLOG]_gładkizab__dziennik-t1057470.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Robisz progresję czy stały ciężar ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 351 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8404
2 rozgrzewkowe 50,75%CR + 5x10 stałym


Zmieniony przez - gładkizab w dniu 2015-11-27 05:01:02

"...moim najlepszym rozwiązaniem na zakwasy na początku treningów było leczo z papryki i pomidorów z makaronem. Proteiny i witaminy z papryki i pomidorów oraz białko zawarte w makaronie skutecznie zmniejszy natężenie bólu już po dwóch tależach.."


http://www.sfd.pl/[BLOG]_gładkizab__dziennik-t1057470.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rób progresje i tylko jedną serię na ciężarze roboczym.

5 x 10 to trochę za dużo.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 351 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8404
i wszystko jasne, dzięki za odpowiedź ;)

"...moim najlepszym rozwiązaniem na zakwasy na początku treningów było leczo z papryki i pomidorów z makaronem. Proteiny i witaminy z papryki i pomidorów oraz białko zawarte w makaronie skutecznie zmniejszy natężenie bólu już po dwóch tależach.."


http://www.sfd.pl/[BLOG]_gładkizab__dziennik-t1057470.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
Co do etapu 2 Jeśli ćwiczyłem innym treningiem To dalej nim ćwiczyć czy bardziej rozwinie mnie Etap 2
1. Przysiad
2.Wyciskanie sztangi leżąc
3.Martwy ciąg
4.Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie
Bo ćwiczę już ponad miesiąc mam lekkie efekty tylko gorzej z masa.
I czy do tego treningu można dodać jeszcze ćwiczenie na bicepsy czy jednak bez tego trochę mi urosną.

A co do diety mam 15 lat 173 wzrostu 62 kg chodzę do szkoły od 7.15 do 15 To pomożecie mi w ustaleniu diety na masę może jakąś gotowa ? Czytałem parę tematów o diecie ale mimo to nie potrafię jej ułożyć pomożecie!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz trenować tym planem.Jeśli będziesz dobrze jadł, to masa urośnie.

http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57278
Witam ponownie

Pytanie: czy ten plan nadaje się też dla kobiet? jakieś zmiany w etapie II i III ? miał by to być FBW czy obwodowy?

Sam robię ten plan, a Żonie zachciało się ćwiczyć i nie wiem co jej doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
Wracam z pytaniem. Jeśli brakuje mi jakichś ćwiczeń, które dobrze na mnie działały warto ćwiczyć zestawami A, B, C, czy pozostać tylko przy A, B?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku zacząć trenować na siłowni?? Proszę o mądre wypowiedzi.

Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/

WHEY premium