SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3500 Napisanych postów 43692 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 333051
Mozesz roznicowac % ciezaru maksymalnego jak napisałeś. Ale początkujący z reguły dzwigaja tak male ciezary, ze bez problemu moga wykonać oba cwiczenia w ramach jednej sesji.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 18 lat Na forum 74 dni Przeczytanych tematów 551
Zmieniony przez - niemanudy w dniu 2019-01-07 16:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6052
Ja robię jedno i drugie ćwiczenie na jednej sesji i daję radę. Przy martwym ciągu nie pracują aż tak mięśnie czworogłowe uda. Tutaj wydaje mi się że bardziej dostaje tył ud i pośladki. Ostatnio miałem przerwę świąteczną około 2,5 tygodnia i po powrocie do ćwiczeń wiem które mięśnie mi pracują podczas treningu, bo wszystko mnie boli :) wcześniej zaczynałem etap ćwiczeń po wcześniejszych ćwiczeniach i wydawało mi się że niektóre ćwiczenia robię źle bo mięśnie nie bolały, a to po prostu było spowodowane wcześniejszymi ćwiczeniami. Teraz po przerwie czuję wszystkie partie które chcę ćwiczyć. Jedynie co to przy martwym ciągu w ostatnich seriach nie wytrzymuje mi uchwyt. Muszę sobie dokupić jakieś taśmy albo haki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3500 Napisanych postów 43692 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 333051
Ja rowniez laczylem oba ćwiczenia przez długi okres czasu a szlo po 180-200kg w seriach. Nie widze przeciwwskazan.

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 dni Na forum 42 dni Przeczytanych tematów 246
Wracam jeszcze z pytanie o forme martwego ciągu i przysiadów (nagrałem 2 filmy), staram się je wykonywać dokładnie, ale dobrze by było jakby ktoś to ocenił poza mną.

Zmieniony przez - Bielec7 w dniu 2019-01-27 01:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Rzuce jutro okiem na świeżo.

Nowy blog:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 61 dni Na forum 74 dni Przeczytanych tematów 2414
Witam. Ćwiczyłem kiedyś 1.5 roku po czym przerwa ponad 3 lata i teraz ćwiczę od 2 miesiecy splitem 6 razy w tygodniu kazda partia cwiczona 2 razy glupota. Zacząc najlepiej od etapu 2? Ważyłem 91 kg jak zaczynałem 2 miesiące temu teraz jest 86 87. Dieta jest na zerze kalorycznym gdyż jestem na etapie rekompozycji 2800 kcal 2g bialka na kg masy, 1g tluszczu i reszte dobijam węglami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Wiesz, jesli masz progres to niekoniecznie bym zmieniał plan...tylko dlatego, ze w teorii fbw jest lepsze. Ale zrobilbym split 4 dniowy gdzie kazda partie stymulujesz 2x.

Nowy blog:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8887
Ronnie chciałbym przez najbliższe dwa miesiące zrobić redukcję. Ćwiczę systemem dzień ćwiczeń dzień przerwy, bez podziału na dni tygodnia. Aktualnie kończę góra/dół. Twoim zdaniem jaki trening (pomijamy kwestie odpowiedniego trzymania michy) jest najlepszy w połączeniu z bieżnią żeby zrobić redukcje ? Siłowo z mniejszym zakresem powtórzeń czy maszyny i większa ilość powtórzeń ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Masa Trening 7x Tyg.

Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/