SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Mozesz roznicowac % ciezaru maksymalnego jak napisałeś. Ale początkujący z reguły dzwigaja tak male ciezary, ze bez problemu moga wykonać oba cwiczenia w ramach jednej sesji.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 552
Zmieniony przez - niemanudy w dniu 2019-01-07 16:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6298
Ja robię jedno i drugie ćwiczenie na jednej sesji i daję radę. Przy martwym ciągu nie pracują aż tak mięśnie czworogłowe uda. Tutaj wydaje mi się że bardziej dostaje tył ud i pośladki. Ostatnio miałem przerwę świąteczną około 2,5 tygodnia i po powrocie do ćwiczeń wiem które mięśnie mi pracują podczas treningu, bo wszystko mnie boli :) wcześniej zaczynałem etap ćwiczeń po wcześniejszych ćwiczeniach i wydawało mi się że niektóre ćwiczenia robię źle bo mięśnie nie bolały, a to po prostu było spowodowane wcześniejszymi ćwiczeniami. Teraz po przerwie czuję wszystkie partie które chcę ćwiczyć. Jedynie co to przy martwym ciągu w ostatnich seriach nie wytrzymuje mi uchwyt. Muszę sobie dokupić jakieś taśmy albo haki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ja rowniez laczylem oba ćwiczenia przez długi okres czasu a szlo po 180-200kg w seriach. Nie widze przeciwwskazan.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 797
Wracam jeszcze z pytanie o forme martwego ciągu i przysiadów (nagrałem 2 filmy), staram się je wykonywać dokładnie, ale dobrze by było jakby ktoś to ocenił poza mną.








Zmieniony przez - Bielec7 w dniu 2019-01-27 01:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Rzuce jutro okiem na świeżo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 364 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3783
Witam. Ćwiczyłem kiedyś 1.5 roku po czym przerwa ponad 3 lata i teraz ćwiczę od 2 miesiecy splitem 6 razy w tygodniu kazda partia cwiczona 2 razy glupota. Zacząc najlepiej od etapu 2? Ważyłem 91 kg jak zaczynałem 2 miesiące temu teraz jest 86 87. Dieta jest na zerze kalorycznym gdyż jestem na etapie rekompozycji 2800 kcal 2g bialka na kg masy, 1g tluszczu i reszte dobijam węglami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Wiesz, jesli masz progres to niekoniecznie bym zmieniał plan...tylko dlatego, ze w teorii fbw jest lepsze. Ale zrobilbym split 4 dniowy gdzie kazda partie stymulujesz 2x.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9203
Ronnie chciałbym przez najbliższe dwa miesiące zrobić redukcję. Ćwiczę systemem dzień ćwiczeń dzień przerwy, bez podziału na dni tygodnia. Aktualnie kończę góra/dół. Twoim zdaniem jaki trening (pomijamy kwestie odpowiedniego trzymania michy) jest najlepszy w połączeniu z bieżnią żeby zrobić redukcje ? Siłowo z mniejszym zakresem powtórzeń czy maszyny i większa ilość powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 911
Ronnie220 aktualnie ćwiczę pół roku kalistenike i chciałbym przejść na ciężary tylko nie wiem od którego etapu zacząć?Miałem już styczność z siłownią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku zacząć trenować na siłowni?? Proszę o mądre wypowiedzi.

Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/

WHEY premium