SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
xxMichalLsxx
Ronie a na drugim etapie to robić 5 seri z tym samym ciężarem i oddzielnie seria z pustą sztangą ??? czy w tych 5 seriach ma byc rozgrzewka?

Zmieniony przez - xxMichalLsxx w dniu 2013-02-24 19:59:56


Stały ciężar jak najbardziej.
Serii z gryfem nie wliczaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pan Be
Hej jestem przy końcu etapu 3 . I mam pytanie co do brzuszka nie mam go duzego ale nie widać mieśni i tu moje pytanie czy dodać areoby przy tym jak robie mase mieśniową nie bedzie to wadziło ? jezeli tak to kiedy je wprowadzić w dzien treningowy czy w dzien regeneracji ?? (wcześniej cwiczyłem kickboxing i MT całkiem nieźle brzuch wygladał )





Wyczyść dietę.
Aeroby po treningu siłowym możesz dodać.Nie widzę przeciwwskazań.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1543
ronie220
Pan Be
Hej jestem przy końcu etapu 3 . I mam pytanie co do brzuszka nie mam go duzego ale nie widać mieśni i tu moje pytanie czy dodać areoby przy tym jak robie mase mieśniową nie bedzie to wadziło ? jezeli tak to kiedy je wprowadzić w dzien treningowy czy w dzien regeneracji ?? (wcześniej cwiczyłem kickboxing i MT całkiem nieźle brzuch wygladał )





Wyczyść dietę.
Aeroby po treningu siłowym możesz dodać.Nie widzę przeciwwskazań.


Jeżeli trening na siłowni wychodzi 1;15-1;30h Wiec odrazu po tym wskoczyć na bieżnie ? Czy np siłka-> posiłek -> bieganie ??, Która opcja lepsza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1543
ronie220
Pan Be
Hej jestem przy końcu etapu 3 . I mam pytanie co do brzuszka nie mam go duzego ale nie widać mieśni i tu moje pytanie czy dodać areoby przy tym jak robie mase mieśniową nie bedzie to wadziło ? jezeli tak to kiedy je wprowadzić w dzien treningowy czy w dzien regeneracji ?? (wcześniej cwiczyłem kickboxing i MT całkiem nieźle brzuch wygladał )





Wyczyść dietę.
Aeroby po treningu siłowym możesz dodać.Nie widzę przeciwwskazań.

Mój trening na siłce to 1;15-1;30. Na szybkości po siłce biegać czy np po siłce -> posiłek -> bieganie ?
Słyszalem ze jak sie przekracza 1;30 h na siłce to coś sie wydziela w organizmie co hamuje rozrost mieśni ( jestem laikiem może to być herezja ;/) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
15/20min aerobów i szkody nie będzie.Choć długo ci się schodzi z tym treningiem siłowym

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Witam.
mam pytanko : czy mogę sobie czasem dla odmiany zrobić więcej serii na poszczególną partię np klatę ?? dorzucić rozpiętki i skos górny ??
rozumiem ze miesien musi sie wtedy dluzej regenerować to np zobił bym tak w poniedziałek a w srode nie robil klaty. nie mowie o trwalej modyfikacji tylko raz na jakis czas a to klata a to nogi,biceps, plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
.

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2013-02-25 22:20:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 549
ronie220 jednak się się zmieszczę na styk i mogę robić Military press stojąc :D

Zmieniony przez - Dominic91 w dniu 2013-02-25 22:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 416
dzięki roni a czy jak np miałem lekcje w-f od godz 13:25 do 14:10 to jak będe ćwiczył o 15:30 to musze robić rozgrzewke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Raadek1990
Witam.
mam pytanko : czy mogę sobie czasem dla odmiany zrobić więcej serii na poszczególną partię np klatę ?? dorzucić rozpiętki i skos górny ??
rozumiem ze miesien musi sie wtedy dluzej regenerować to np zobił bym tak w poniedziałek a w srode nie robil klaty. nie mowie o trwalej modyfikacji tylko raz na jakis czas a to klata a to nogi,biceps, plecy


Ja podejrzewa że to tylko klatce chcesz tak dorzucić ćwiczeń.
W tych planach nie ma na to miejsca.Ilość serii możesz zwiększyć ale nie ilość ćwiczeń.

Trenuj z zasadą "Jedno ćwiczenie ale porządnie".

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku zacząć trenować na siłowni?? Proszę o mądre wypowiedzi.

Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/

WHEY premium