SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
thx ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Są pytania,które nadal czekają na odpowiedź?Jeśli tak,proszę się przypomnieć.Nie chce mi się wertować tematu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam.
- W etapie 5 w push 2 moge robic tylko 3 cwiczenia bo na nogi musze sobie odpuscic z powodu kolana. To mam robic te 3 cwiczenia czy jakies moge sobie dodac. A jezeli tak to jakie??? (prawie w kazdym cwiczeniu mam 4 cwiczenia bo zawsze odrzucam na nogi)

- Również w etapie 5 ale w pull 2. Face pull moge zastąpic jedynie podciąganiem i wiosłowaniem sztangielką w opadzie tułowia??? Niczym innym nie mozna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4499
Witam, pytanie pewnie sie powtorzy, ale przejrzalem kilka stron i nie znalazlem. W etapie 5 serie wykonujemy piramidowo, czyli 25%, 50%, 75, 100% CM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
Czy do dipsów na klatkę warto dokładać obciążenie? Aktualnie robię 7powt na rozgrzewkę , potem 7 + 2,5kg , 7 + 5kg , 6 + 7,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
mam pytanie w sprawie ciężaru jaki podnosić. Robię pierwszy etap czyli 3 ćwiczenia i jestem w fazie dokładania a robię to tak że dokładam co serię powiedzmy o 2,5kg i przy następnym dniu treningowym zaczynam od wyższego pułapu niż zaczynałem poprzednio. Np jednego dnia zaczynam od 20kg, kończę na 32,5 to przy następnym treningu zaczynam od 22,5 a kończę na 35. Powoli zaczynam dochodzić do granic możliwości i co teraz robić? Dążyć do tego aby na każdą serię brać tyle samo ciężaru czy może robić tak jak teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
Wszystkie 3 ćwiczenia w początkowym etapie należy wykonywać na jednym treningu, czy każde innego dnia w systemie np poniedziałek-środa-piątek ????:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
sadasa
Witam.
- W etapie 5 w push 2 moge robic tylko 3 cwiczenia bo na nogi musze sobie odpuscic z powodu kolana. To mam robic te 3 cwiczenia czy jakies moge sobie dodac. A jezeli tak to jakie??? (prawie w kazdym cwiczeniu mam 4 cwiczenia bo zawsze odrzucam na nogi)

- Również w etapie 5 ale w pull 2. Face pull moge zastąpic jedynie podciąganiem i wiosłowaniem sztangielką w opadzie tułowia??? Niczym innym nie mozna???



Co z tymi kolanami?
Jeżeli rzeczywiście dopadła Cię jakaś kontuzja,większość ćwiczeń wielostawowych odpadnie.


Co do FP-jeżeli znasz jakieś ćwiczenie atakujące tył/bok barków i czworoboczne + ewentualnie rotatory-możesz dodać

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Juros
Witam, pytanie pewnie sie powtorzy, ale przejrzalem kilka stron i nie znalazlem. W etapie 5 serie wykonujemy piramidowo, czyli 25%, 50%, 75, 100% CM?


Tak.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku zacząć trenować na siłowni?? Proszę o mądre wypowiedzi.

Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/

WHEY premium