SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Nie ma się co wzrostem przejmować, oczywiście być przesadnie niskim też nie bardzo, ale wolę sie przypakować i być niski jak obecnie (173 cm), niż być workiem na kości który strąca głową żyrandole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
188 cm chcę mieć, bo mi się podoba ten wzrost (wiem kiepski powód). Myślę, że mam szanse, siostra ma 177 cm, kuzyni wysocy 180-190. +190 mnie nie interesuję, bo powyżej ciężko o dobra koordynację ruchową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
a ja chce 170 bo mi sie podoba ten wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
188 dlatego, że to środek krzywej gaussa upodobań kobiet, zapewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Przy 188 zaczyna się być coraz bardziej niewymiarowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
188 dlatego, że ładnie wyglądają dwie te same cyfry obok siebie. Nie wiedziałem o tym, że środek krzywej gaussa upodobań kobiet to 188, więc nie dlatego ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Jak tak bardzo Ci zależy to kastrowane koty zazwyczaj rosną większe. Może trzeba się nad tym zastanowić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko
Otoz mam 173cm wzrostu, 17 lat, jestem dobrze zbudowany mimo iz wlasciwie nigdy nie cwiczylem na silowni. Od miesiaca cwicze wg planu ogolnorozwojowego.
I stad moje pytanie- czy niski facet ktory jest przypakowany nie wygląda smiesznie, na takiego malego krepego koksa? Daze do dobrej, masywnej sylwetki ale proporcjonalnej i ladnej, takiej jak uzyskuja faceci przy wzroscie ~183cm. Da się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Niscy faceci niezbyt dobrze wyglądają przypakowani.Ale to tylko moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Da się przy każdym wzroście, proporcje nie zależą przecież od wzrostu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium