SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Kam, mogłeś sie mierzyc rano jak i wieczorem mogła byc różnic anawet większa zatem niż 1 cm. Ja bym to połączył z szeregiem różnych rzeczy, basen, ten produkt, tran, witd, stretching rozciąganie 2 razy dziennie (patrz Achmetow w google) spał w miare przyzwoicie długo oraz robiłodpowiednie wiczenie na siłowni, ale w szkole na poziomie liceum takie zestawienei jest niemożliwe sprubój sam i zdasz relacje.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
prywatnie bo aż taki nie jestem mały mam 15 lat i na razie 171 i chce kontrolowac swój wzrost bo chciałbym się jak najwięcej wyciagnąc do okokło 190 jakby mi zabrakło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam
mam 23 lata i mam 173 cm wzrostu przy 73 kg wagi jestem nabity troszkę ale siłka tez swoje zrobiła :) .Myślę ze ludzie którzy tu piszą ze przy wzroście 180 cm ma sie większe szanse u lasek są z deczka przesadzone dziewczyna(mądra)patrzy na charakter (Moja ma 172 cm;)). Przy moim wzroście nie czuje sie niski bo mam wszystko proporcjonalne do ciała. Co do tego ze genetyka rodziców ma związek ze wzrostem owszem ma, ale to nie jest regułą mój ojciec ma 178 moja matka 170 a moja siorka 11 lat (170cm!!)i dalej rośnie ...ja w jej wieku miałem 162cm ...wiec jak widać czasem matka natura plata figle pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
11 lat i 170cm... dla mnie to nie jest takie nadzwyczajne ponieważ z natury dziewczyna o wiele szybciej dojżewa więc nie mogłeś mieć w jej wieku tyle co ona.

Mam 172 cm wzrostu,jak dotąd nie spotkałem dziewczyny która by była wyższa o demnie,czasami spotykam wyjątki.I dla mnie sprawa jest prosta,to dziewczynie powinno być w tej chwili głupio że jest wyższa odemnie a nie mnie.Ona jest tutaj wyjątkiem bo w szkole prawie każda ma te 158-165 cm wzrostu.
heh wogóle to jakoś nie gustuję w laskach 177+ one tak śmiesznie wygladają i żadko co są ładne.

To była mowa tylko o wzroście ale oczywiście jest wiele innych czynników na jakie patrzy dziewczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Wysoka jest jak na swój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
W wieku 15 lat miałem 152 cm a w wieku 16 173 cm, zawsze byłem najmniejszy (w podstawówce i gimnazjum, teraz jestem nie najniższy ale jeden z niższych )
Teraz 18 lat (rocznikowo 19) mam 175-176 cm wzrostu. Mój tata ma 178-179 a mama niecałe 160 (zmalała 3cm jak mnie urodziła). Czy mam szansę dogonić mojego tatę?


Zmieniony przez - Nick_name w dniu 2008-08-22 09:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1427
Nikt tu Ci nie powie czy przerosniesz ojca czy nie.
Jak masz urosnąć to urośniesz a jak nie to nie.Ja niestety też szukam odpowiedzi chociarz dobrze wiem że na to i tak nie ma wpływu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
:P kompleksy macie
i co z tego ze ktoś ma 190 ?? kisiel w majtach z tego powodu??
Na rośniecię jest dobre skakanie dla tego koszykarze są wysocy i siatkarze bo wymuszają to na ciele ja naprzykład jeszcze nie urosłem choć mam 19 lat 182 wzrostu zapewne nie urosłem przez kick boxing ;p bo 4 lata trenuje hehe :d najlepiej się rośnie na wakacje ;p i basen jest ok podczas tego czasu żeby nie było problemów z kręgosłupem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
ja kompleksów nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
******lom głupoty moim zdaniem średni facet to 175 - 185 dalej mutanty urodzone w czarnobylu po wybuchach jak ktos mając dajmy nato 180 cm wzrostu czuje sie niskim to jest chorym na muzg kretynem który powinien sie powiesic lub powiesic swojom matke zato ze w dzieciństwie nie wyleczyła go z d****izmu kobieta dlamnie powinna miec 165 cm wzrostu chodząc na forum i na stronach z ogłoszeniami matrymonialnymi doszłem do wniosku z przeliczeniem średniej facetów wyszło 174,4 cm wzrostu naprawde większosc miało ponirzej 180 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium