SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz, mi sie wydaje, ze pierw powinnas zejsc do tych 15-16% tluszczu max by zaczac masowac, musisz zobaczyc lekko rzezbe, bo jak zaczniesz sie teraz zalewac, to za duzo bedziesz miala pozniej do redukowania. Zejdz juz do konca w tej chwili i zaczniesz na czysto
Mozesz sprobowac balansowac cyklicznie miedzy 1500-1800kcal i zobaczyc co sie bedzie dzialo, to moze pozwolic ci na wolna redukcje i zyskiwanie na masie rownoczesnie. Musisz wyczuc twoj prawdziwy zerowy bilans w tej chwili, to moze byc tez 2000kcal. Wiec moze trzeba bedzie wskoczyc wyzej.
Ale koniecznie daj wtedy zbilansowana bo wegli potrzebujesz, choc mozesz tez przyjac inny sposob i te cyklicznie zmieniac ilosc wegli ale wlasnie balansujac miedzy 1800kcal w dni o wysokich weglach a 1500kcla na niskich weglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Nooo cmmm....gubisz coraz szybciej (tam gdzie trzeba)Podziwiam zapał, bo tyle już Ci zeszło a Ty dalej dajesz!Brawo!

Na drugiej focie jaaakie nozki proste
A i ząbki też zaprezentowana,
simpatico lasencja z Ciebie

I pytanko:cm podane jako pierwsze to jaka data?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Gdzieś od 8-10.05

Obli a jaki teraz mogę mieć bf%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nadymałam się

o czyms nie wiem ?? ojjjj bo sie zdrzaznie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he ciezko stwierdzic, ale na pewno wiecej niz 20%. Sprobuj sie zmierzyc w jakiejs aptece, nie chodzi nawet czy to dokladne czy nie, ale o jakis wyznacznik bedziesz miala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Koluszekrewelacja!!! Pewnie na żywo prezentujesz się jeszcze lepiej, hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Oj nie wiem, nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Ale ja już wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Co wy laski kodem gadacie
Koluszek to perfekcjonistka, ale dzieki temu doszla do miejsca gdzie jest, czyli znalazla sie w 1% tych co wytrzymali (i jeszcze jej malo ) i chyba cos po glowie jej fitness chodzi
Sihaja, gdzie wasze podsumowanie, cos ucichlo w tescie, a ciekawosc to mnie zjada, zreszta penwie nie tylko mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

WHEY premium