SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu, cwiczy sie to ty nie cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmmm... powiem tak, można ćwiczyć, ale nie widzę potrzeby .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak chce sie miec go silnym i ladnie uksztaltowanym to sie cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmm... jak nie masz silnego brzucha, to raczej nie wyciągniesz w martwym 100kg; podobnie z przysiadem... 100 brzuszków? Po 3 treningach każda w miarę wysportowana osoba zrobi bez problemu.
Ładne ukształtowanie? Patrz wyżej - zresztą ładny brzuch mają na tym forum 2 panie - a brzuszki robią wszystkie, najlepiej 5x w tygodniu.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha to takie gadanie nie zauwazylam by podnoszacy 100kg itd potrafili zrobic russian twist, podciągać nogi do lokci w zwisie wiecej razy itd, moge wymienic jeszcze pare cwiczen na ktorych odpadnie taka osoba bardzo szybko...
By miec silne, wytrzymałe mięsie brzucha trzeba go cwiczyc, i tyle. Nie mieszaj ilosci tluszczu do wygladu miesni brzucha, mowie o wyglądzie tego co widac
A mięśnie jak sie nie ma tluszczu to zawsze widac, ale czy sa one ladnie uksztaltowane to juz inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


Everrku- kto Cię tam wie

Radziu- ,,marudzisz" jak baba

Nie piszcie teraz bo foty będę wstawiać

Przybliżę troszkę moje posiłki Więc, rano poszła jajecznica z mięskiem i chlebkiem razowym

Później miałam ochotę na coś słodkiego, więc skusiłam się na owocki + białeczko





Teraz pieczeń z indyka z makaronem i pieczarkami





No, a póżniej jedziemy dalej

Co do suplementacji to zmieniam...

Dziś w dzień treningowy na czczo mono olimpu 1250 4 capsy, 1 tribulon, przed trenem 4 capsy mono i 1 tribulon. Po treningu 4 capsy reactor pro. Na noc HGH

To jest Bob







Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2009-01-30 11:25:45

Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2009-01-30 11:26:33

Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2009-01-30 11:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ojej, nie zaprzeczysz, że sprinterzy mają mocne nogi, a gwarantuję Ci, że w maratonie odpadliby bardzo szybko . Porównujesz 2 zupełnie różne rzeczy.

By miec silne, wytrzymałe mięsie - oj, po Tobie się tego nie spodziewałem... wiesz przecież, że jedno zazwyczaj wyklucza drugie, prawda?

Tak, Coleman ćwiczy brzuch i wygląda ślicznie .


Radziu- ,,marudzisz" jak baba - chyba nie ogarniam

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-01-30 11:29:22

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647



To jest Bob





A w nim są piguły Muszę tak, bo mam słabą pamięć, a teee pudełka z apotheki są zbyt małe i nie są tak szyn jak Bob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Chowa przed mamą, chowa przed mamą .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
No jooo

Ciebie mama czytać nie nauczyła

Jak chcę edytować i widzę, że juz ktoś odpowiedzial to myślę: Co za ekhm

A to nikt inny jak Radziu


Gardło nadal boli. Cholinex nie działa. Nieodobre cukieraski. Zakupilam więc Strepsils.





A na koniec ja z moim mężczyzną





Tak naprawdę to mój zwierzak zjada Jest na masie hehehe

Przepraszam za nieuporządkowane zdjęcia, ale to przez Radosuafa

Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2009-01-30 11:37:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

WHEY premium