SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Road- nie stresuję się, może Ty to robisz jak czytasz dyskusję heheh

Pamiętaj, to szkodzi zdrowiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1411
Hej:) A mnie sie Twoj blog podoba oo!!I zamierzam sobie czytac, ile tylko naskrobiecie, a przeciez kto nie chce, niech nie zaglada:) I witaminki tez lykam:)

"Jak madre bylyby kobiety, gdyby mialy te rozumy, ktore dla nich potracili mezczyzni.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
czyli co gorąca herbatka z cytryna ble ? nawet mnie nie denerwowac bo od czasu do czasu lubie sobie wypic

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ble to trudno, nie wszystko da sie supre-hiper zdrowo, to moj nalog, herbata z cytryna, takie rodzinne, he, he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
"To u nas rodzinne"

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


Saga

Ja już po trenie...

rozgrzeka, rowerek 10 min., next siłowy, po siłowym 20 min bieżnia interwały, 10 min. rowerka interwały, 10 min bieżnia interwały. Taka mała przeplatanka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
taki ciezar na zginania na 2glowe ? respect kochanie :*

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Tak Dziękuję skarbie ;*

Dziś trochę sobie poluzowałam z tymi ciężarami, ponieważ w słabej formie psychicznej byłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Obli - fakt, z tego nie zrezygnuje nie ma bata. ciepla herbatka + cytrynka + troche bialej cukrowej smierci to jest to

to u nas rodzine... zygac mi sie chcialo przez tą reklame

Kochanie co sie stalo ze kiepska forma psych ? jakos pocieszyc moge ?

Zmieniony przez - everr w dniu 2008-01-28 19:27:31

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Jest w miarę ok Wcześniej było zdecydowanie gorzej. Już mnie pocieszyłeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

WHEY premium