SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


Buby na początku było ciężko ze smakiem bo moja własna babcia mnie obrzydziła Ma tendencję do próbowania wszystkiego. A teraz mówi, że dobre, więc wchodzi hehe

King- te batony są naprawdę bardzo dobre. Próbowałam wiele musli, te fitactive, crunch, nutrend. Śmię twierdzić, że te są najlepsze. Dieta musi być przyjemna, trzeba ją tak lekko przyjmować psychicznie. Może dziwnie to ujęłam ale ja tak mam. Nie lubię się zmuszać. I tak przez tyle odmawiałam sobie takich rzeczy, więc teraz czasami mogę wrzucić. Zwłaszcza, że te batoniki mają od 16-18 g węglowodanów, zależy od smaku. To tak jakbym zjadła np. małe jabłko.

Madu zajrzyj na stronę Activlabu



Teraz kolacyjka: jajeczka smażone na oliwie z oliwek + pomidorek + szczypiorek + pieprz.

A ,,jechac" będę aż do końcówki czerwca. Chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
tyle że to sam cukier

ale masz rację od czasu do czasu odskok od diety wskazany




BuBu dziewczyna pozwoliła ci wrócić na siłownie?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Wiem, ale czasami zapodaję. Zwłaszcza przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
King siłownia ważniejsza niż kobita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Jak dobrze, że jest sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
a i tu masz rację (to zarówno do bubu i Koluszka )

tyle że jak ona to przeczyta tak aeroby zostają ci tylko na rowerze

ew. Bieganie

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
King ona o tym wie

nie no nie czyta sfd i pewnie o takim forum nawet nie wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta musi być przyjemna, trzeba ją tak lekko przyjmować psychicznie. I slusznie Po co ciagnac cos, co podchodzi pod torture?

Buby, a nie boisz sie co bedzie, jak dziewczyna sie o forum dowie? Bo wszyscy tak ladnie tutaj do ciebie: "bubusiu", "bubuniu" itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ani trochę Martuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Aj Bubuś, Bubuś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

Wiecej