SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ja właśnie po siłowni... dochodzę do siebie... dziś był mały wycisk... hehe, niedługo wyniki, pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


Wyniki dam dziś i fotki tyż ;-P Wczoraj ostatni trening na siłce Zaczynam święta od jutra, a może jeszcze dziś . Sprawiłam sobie prezent pod choinkę hehe . Muszę jeszcze dokupić jakieś białeczko ;-P. Shaker tyż już kupiłam. Powyżej fotka zestawiku na nowy roczek. A tak w ogole to zyczę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku .



Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2007-12-22 12:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


Ok to daje podsumowanie

W nawiasach stan z początku grudnia

Waga: 73,5 kg/(76 kg)
Poziom tkanki tłuszczowej: 25%/(28%) wg kalkulatora Pitt Bull'a
Obwód 1 cm poniżej pępka- 92 cm/(90-94 cm)
Obwód uda: (61,5 cm) (mierzę zawsze na bliźnie :D)
Obwód łydki: ehh... 43,5 cm/(44-44,5 cm)
Przedramię: 26 cm/(25,5 cm)
Biceps: 30 cm/(29,5 cm- 30 cm)

Dwa ostatnie bez napinania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


i brzusio

Tam przy plecach 1. fotka z 4. grudnia, reszta dziś. Oliwka Później dam bez .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po dokładniejszym przyjrzeniu się fotkom można zauważyć że w okolicach tali jest wężej mniejsze "boczki" To zdjęcie czarno białe bardzo sexy wyszło nie powiem Brzusio też na plus. Postęp widać

Jak u Ciebie z energią, samopoczuciem, siłą ?

Wspominałem już Tobie kiedyś, że im głębiej w las tym więcej drzew czyli im dłużej trwa redukcja i przy niższym BF się kręcisz tym jest coraz trudniej, co nie oznacza, że nie da się tego osiągnąć. Poprostu trzeba coraz bardziej kontrolować diete (odstępstwa raz na jakiś czas są wskazane jak nie koniecznie ) i sumiennie ćwiczyć a efekty będą z miesiąca na miesiąc.


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kto cie pozować uczył

hehe

nie no ale tak na serio to fotki takie to nic nie pokazują


widać że z pleców coś spadło, ale patrz wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Rohen- samopoczucie świetne, energii aż za dużo, a siły przybywa . Wiem wiem, wspominałeś. Dziękuję .

Buby- nie wiem jak mam pozować . Nie umiem . I Ci też dziękuję.

Wesołych Świąt \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Kiedy ja nie mam co pokazywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja też a pokazuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

WHEY premium