SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Tutaj jak zawsze "w fitness ciele, fitness duch" . Bede kibicowac (i spamowac) ile tylko sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ok ok nie ma sprawy... Martucca no witaj ! wreszcie jesteś A ja dziś już po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie bardzo ciesze, ze znow moge Was podgladac Koluszek jak zwykle pelna sil i optymizmu. Jak tam przysiad na suwnicy? Ciagle do przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ze wszystkim do przodu :) A co tam u Ciebie Martucca? JA będę spadać ok. 16. na siłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja juz sie chyba bede przedstawiac jako Kula-Martula Poza tym znam juz plec- bedzie chlopak Miejmy nadzieje, ze zapala miloscia do pakerni jak jego rodzice
Tez spadam na 16, tyle ze nie na silke, a na taniec. Chyba juz smiesznie tam wygladam, jak duzy trzmiel
Kiedy zrobisz podsumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Gratulacje Oj na pewno pójdzie w ślady rodziców Zdrowia dla Ciebie, maluszka i całej rodzinki

Hmmm... podsumowanko? A po świętach mi trochę przybrało, więc myślę, że w lutym? albo nawet ciut później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Gratuluję tak dużego spadku wagi i świetnego podejścia do diety oraz ćwiczeń :)

Jak napisałam Ci w moim blogu - jesteś dla mnie świetną inspiracją, albowiem chciałabym osiągnąc tak wspaniałe wyniki

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie

Dlugo nam kazesz czekac na to podsumowanie Mam nadzieje, ze sie nie bedziesz migac tak jak buby?



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2008-01-16 18:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
meraviglia- dzięki

Martucca- hm... zobaczymy, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
No, ja również czekam na podsumowanie, ha!

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

WHEY premium