SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koluszek/BLOG-redukcja...masa...redukcja...masa...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647


13.05

*Aeroby

-15. min. bieg
-15. min. bieg po schodkach /10 min. co 1. stopień, 5. min. co 2. stopień/

Na koniec oczywiście streching.

Nad dzisiejszą aktywnością się zastanowię. Zależy jak z czasem. A teraz na obiad cyc z serem + makaron razowy + warzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Jedzenie jak zwykle smakowicie się prezentuje.

Zazdroszczę makaronu, po tym jak "odcięłam kurek" z węglami (poza śniadaniem), to aż mnie skręca, gdy widzę takie fotki

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Meruś- wiem coś o tym. Podaj mi swój przepis na omlet i powiedz jak go smazysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Proszę bardzo:

Płatki owsiane zalewam wodą, przykrywam i czekam kilka minut, aż nasiąkną.
Do płatków wbijam jajka (używam całych, ale można zrobić wersję bardziej białkową).
Mieszam, ewentualnie dodaję pesti dynii, słonecznika.
Całość wylewam na rozgrzaną patelnię teflonową - mam taką specjalną do naleśników
Zmiejszam ogień, wygładzam omlet łyżką i czekam, aż będzie ścięty, wręcz trochę "wyschnięty" na górze "gładząc" go co jakiś czas.
Następnie szybko i sprawnie przewracam go na drugą stronę. Zazwyczaj udaje się to bez problemów, ale czasem omlet lubi się połamać lub spaść obok patelni
I to wszystko -> SMACZNEGO

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
...ja nie przewracam, tylko przykrywam przykrywką i nastepuje ścinka omletto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja swego czasu dodawalam do masy jajeczno-platkowej lyzke pasty sezamowej tahini albo naturalnego masla orzechowego/migdalowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja czasem dodaję też warzywa -> pomidora lub paprykę. Tylko że taki omlet staje się cięższy i trudniej go przewrócić

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Robię tak, jak napisałaś, ale raz mi się uda, a raz nie.

14.05 WOLNE

15.05

Zmiany w diecie, zmieniam proporcję btw. Obcinam z węgli eh... koniec tego dobrego

Zmieniony przez - Koluszek w dniu 2008-05-15 06:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Koluszkupowodzenia w obcinaniu węgli. Kurczaczek z serem - mniam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iść na trening wy***... jak koń czy lepiej poczekać...

Następny temat

Trening dla początkującego.

Wiecej