SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Forma miazga. Gratki

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Co to za czerwone buty z filmiku treningowego? AdiPowersy?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
jedyna słuszna decyzja z tym startem w Warszawie , powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Ja z Jędrzejem pisałem osobiście ale napiszę i tu.Dzięki bardzo za takie miłe słowa ale tutaj sam na to wszystko zapracowałeś,ja tylko robię za drogowskaz,a cała reszta należy do Ciebie.Powiem tak,współpracę zaczęliśmy dokładnie rok temu.Jędrzej odezwał się do mnie jak dobrze pamiętam tydzień przed i jeszcze wtedy pomogłem mu z bps-em,a po starcie rozpoczęliśmy już normalną współpracę.Nie chce tu słodzić i cukierkować ale nie mogę po prostu tego nie powiedzieć.Jędzrzej jest chyba pierwszą osobą od której przez okrągły rok współpracy nie usłyszałem ani jednego słowa narzekania,nie było mowy kompletnie o takich rzeczach jak narzekanie na głód,cardio,czy ogólne zmęczenie,a nawet było tak,że musiałem mu dać przykaz i wygonić,aby coś podjadł

Podsumowując może Jędrzej nie ma super genetyki i jakiś mega pięknych kształtów ale mentalność i etyka pracy godna prawdziwego mistrza i jestem pewien,że kiedyś na pewno nim będziesz
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Dzięki panowie, przyznam, że sam się nie spodziewalem, że aż tak fajnie to wszystko wyjdzie

Kruszek Gym warrior 2.0 udało się je wyrwac na promocji adidasa

Luki Dzięki bardzo za takie słowa. Motywuje to niesamowicie a zostanie mistrzem to już wgl jak teraz o tym myslę to wydaje się to kompletną abstrakcją. Jednak taki jest głowny cel i mam nadzieję, że razem uda się nam coś fajnego osiągnąć

I już na zakończenie porównanie z zeszłym rokiem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870591
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Dla mnie zrobiłeś ogromny progres od zeszłego roku :) Ciężka praca, dyscyplina popłaca.
Dopracować pozowanie, poprawić detale i widzimy się na FIWE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Jędrzej słowa uznania ca efekt końcowy. W pewnym momencie talia mnie negatywni zaskoczyła, ale wszystko ładnie opanowałeś i teraz na redukcji proporcje znacznie się poprawiły. Podejście również wzorcowe.
Zresztą ostatnio widać, że mniejszością stają się codziennie lamentujące osoby niezależnie od okresu. Inna sprawa, że elastyczność działań znacznie na plus dzięki nowemu podejściu, nowych prekursorów.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Czemu nie kupisz sobie jakichś butów przeznaczonych typowo do podnoszenia ciężarów? Przy takich ciężarach jakich używasz lepiej by się sprawdziły w wielu ćwiczeniach.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Prz1993 Dzięki, mi też się wydaje, że one właśnie najbardziej poszły

aisakdan Dzięki bardzo i wiadomo obowiązkowo widzimy się na miejscu

P0KI No trzeba przyznać, że akurat talia nie jest moją najmocniejszą stroną, dlatego pozostaje jedynie dowalić max górę by wizualnie była chociaż odrobinę mniejsza. Z resztą jak już dojdzie później do okresu masowego to myślałem własnie by skupić się na poprawie szerokości, szczególnie na boku barku oraz ogólnie brzuchem bo to też nie jest moja mocna strona

Kruszek Mam kupione dzisiaj poszły na testy powerlifty 3.0 tylko wcześniej czekałem za przesyłką i nie było kiedy ich przetestować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

WHEY premium