SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Obli spoko, mam specjalnosc studiow mimo inzynierskich , zwiazana z marketingiem

Dobrze , ze jestes wymagajaca, widac zreszta po sylwetce
Nie szalej z tymi komplementami, bo moim zdaniem masz duzo lepsza sylwetke od mojej(ktora jest przecietna, popatrz na Obli chociazbyjest co komplementowac.)
Nie wiem , do jakiej dążysz, ale biorącc pod to jaka jestes szczuplutka i Redukcje, bo tak wyczytalam, to powiem, abys nie przesadzila.

Bede w pogotowiu, jakby cos

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-04-17 00:21:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To Patka chodzimy tymi samymi drogami ja tez procz inzynierskich podyplomowo marketing zrobilam A ty Patka taka sromna nie badz, kto tu fitnesska zostanie i w Arnold Cassic stratowac bedzie

A co do Alexxy to jej wlasnie tlumacze kobiecie, od jakiegos czasu ze odchudzac sie, jako tako, to specjalnie nie ma z czego, ale jak sie czlowiek uprze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
ojj. będe śledził, efetk koncowy moze byc bardzo ciekawy:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Ciekawie sie zapowiada
Cialko bardzo fajne
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
No widzisz Oblijak duzo nas Łaczy

Ja to patrze realnie na sprawe i na swa sylwetke.Ale to juz nie ten Blog

Co do Alexy , to wŁasnie ja tam nie wiem z czego kolezanka chce sie odchudzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Witam
Pomimo deszczyku dzisiejszy poranek minął sympatycznie.
Pobudka o 6.00 następnie omletto(4+1)
8.15 poranne aeroby – 65min.
na rowerku,73-80% HR max.
No a teraz wcinam potreningowy, hmmm…

Szamko w ciągu całego dnia:
Posiłek przedtreningowy
lniany4
omlet4+1
owies50

Posiłek poterningowy
cyc150
ryż brąz50

III posiłek
cyc100
broki150
lniany6

IV posiłek
panga150
dynia10
kiszonka

Posiłek nocny
twarog125
pomidor
Razem:
1398kcal Brośl.158 T40,7 W79,9
2,6 0,7 1,3


Obli, Patka to oficjalnie nie redukuję się, tylko robie body recompositionA co sobie myślę, to sobie myślę...
Co do profilu studiów to mamy podobne upodobania
A co do Waszych sylwetek, to ładnie długo oglądałam, baardzo długo...Co najmniej jakbym les..była..hihi
foCuS_15, carire dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To ja składam oficjalny protest (jako czlonek PPP Polskiej Partii Protestujacej ) przeciw diecie na 1400kcal, to dla ciebie przy tym ruchu głodówka. Wracaj na zerowy bilans Przy tej figurze chudnie się od zwiększania ilości ruchu a nie zmniejszania kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Droga Partyjna Koleżanko otóż moje TDEE=2131, wiem 1400 troszku mało, ale...
1.Kcal chcę zwiększyć w przyszłym tygodniu, gdy technika na siłce poprawi się.
2. Zazwyczaj dzionki moje wyglądają tak, że poza trenem (obecnie w tyg. - 3siła+2aero) dużo siedzę, piszę pracę.
Ok, to może tak zwiększę do:
1. 1800- w dni siłowe
2. 1600- NT i aero

No i druga sprawa, jutro mam t. siłowy, więc jak sądzisz robić te 2x10 ruchów lekko na rozgrzewkę dodatkowo?Pełna rozpiska na pierwszej stronie. Ostatnio ćwiczyłam ok. 2h, a gdybym dodała jeszcze te na rozgrzewkę, to wyszłoby pewnie z 2,5h. Tzn. dla mnie to nie jest problemDo zakwasów się przyzwyczaiłam, jeszcze trochę i je polubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No siedze to ja rowniez

A ile kolezanka siedziala miedzy cwiczeniami?
Przed nizszymi ciezarami trzeba sie rozgrzac. Przestaw w drugim treningu kolejnosc powtorzen pierw wieksza ilosc pozniej mniejsza, zrob 3 serie rozgrzewkowa taka na 15 ruchow z zapasem, drugie 15 by bylo ci ciezej ostatnie na maksa. Nie chce bys byla niedogrzana. Miedzy seriami odpoczywaj max 90sek, a jak masz wieksza ilosc powtorzen to 30sek starczy
No jest troche duzo tego, ale mozna cos wywalic, wywal z treningu tak jak masz zapisane
3 i 11 to ci skroci czas, a nic nie stracisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Kto pyta nie błądzi
Przed nizszymi ciezarami trzeba sie rozgrzac. Przestaw w drugim treningu kolejnosc powtorzen pierw wieksza ilosc pozniej mniejsza, zrob 3 serie rozgrzewkowa taka na 15 ruchow z zapasem, drugie 15 by bylo ci ciezej ostatnie na maksa. po 3 serie w treningu A i B?Nie chce bys byla niedogrzana. Miedzy seriami odpoczywaj max 90sek, a jak masz wieksza ilosc powtorzen to 30sek starczy
Edit: A i jeszcze moja droga trenerko, instruktor mówił że na poczatku "good morning" mam zastąpić wyprostami tułowia z 10kg-krążkiem. Dobrze to czy nie?W przyszłym tyg. myślę, że już mogłabym zacząć "gm".

Szamko w ciągu całego dnia:zmienione!dodałam kcal do III
Posiłek przedtreningowy
lniany4, omlet4+1, owies50

Posiłek poterningowy
cyc150, ryż brąz50

III posiłek
cyc100, broki150, lniany10, gryka30

IV posiłek
panga150, dynia10, kiszonka

Posiłek nocny
twarog125, pomidor
Razem:
1543kcal B.zwierz.158 T45,7 W103
2,6 0,8 1,7





Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-04-17 13:01:42

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-04-17 13:29:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium