SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Odpowiedź to wypowiedzi w blogu sihaji (?) - nie róbmy tam bałaganu:

Alexxa, ustalmy jedno. Masz świetne ciało. Ale możesz mieć lepsze. I bynajmniej nie oznacza to, że mi się nie podoba. Uważam również, że moja "krytyka" (jeśli tak to w ogóle można nazwać, ja bym powiedział raczej "uwaga") jest konstruktywna. Mi Izabelka napisała, że będę jak pomarszczony dziadek i się nie obrażam .

Patka też strzeliła focha, jak Jej napisałem, że mało siada... No a teraz siada 60kg

Jeszcze tak przy okazji... Kiedyś, w czasach kiedy Izabelka nie napędziła tutaj tylu fajnych kobietek, jakaś dziewczyna wrzuciła swoje fotki w Galerii Zdjęć z komentarzem, że za rok chce startować w zawodach fitness. Jeśli dobrze pamiętam, wyglądała znacznie gorzej niż połowa blogujących tutaj (możesz sobie poszukać tego tematu, mi się teraz nie chce). A i tak połowa facetów wypisywała peany na jej cześć. Możesz albo czytać to, co Ci się podoba, albo wszystko i dochodzić do własnych wniosków.

Pozdrawiam równie cieplutko jak dzisiejsze słoneczko .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-03 11:51:06

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No kazdy ma swoj ideal. Ale fajnie przynajminiej nie musimy wszyscy wygladac tak samo
A ja mam pomarszczona skore na brzuchu jak sie zegnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Obliqes, ja bym chciala miec taki pomarszczony brzuszek jak ty :) a tak BTW, to nawet Obli czasem farmazony gada na swoj temat my kobiety tak mamy chyba.

A z ciebie radosuaf to szczery samiec jest i tyle

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2008-07-03 12:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Klasyczny samiec odpaliłby ślinianki na widok Alexxy i tyle by było po komentarzu .

Może ja jestem jakiś inny?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
no inny, radosuaf, taki nieklasyczny tylko szczery... a moze zbyt wymagajacy?

Alexxa, jakie studia konczysz i gdzie sie przeprowadzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ooo gdybym ja zaczela narzekac to .. przebilabym was wszytskie, moge zaczac od wlosow na glowie, a skończyć na pękniętym paznokciu u duzego palca stopy
Tak tak, wystarczy jedna ciaza i masz zmarszczki jak w banku Nadmiar skory zawsze zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Izka, gdybym ja zaczął Twoje ciało komentować to w ogóle...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
A ja mam pomarszczona skore na brzuchu jak sie zegnę
chętnie się zamienię na Twoje marszczenia

Alexxa, to już za chwileczkę już za momencik będziesz mgrem

co do obron to na moim wydziale co roku jakieś 20 osób oblewa obrone
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium