SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Mera a powiedz, a właściwie napisz mi, jak często robiłaś progresję ciężaru?A co do obciążenia, to czasem więcej nie znaczy lepiej. Przekonuję się o tym stopniowo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Ze znowu cos o mojej masie widze ktos wspominal dobry okresje sie i je i je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
"anittat MA-....co?aż przez gardło mi to nie przechodzi. Zachowania masowe mam, typu: trza wstać, żeby zmieścić się w ciągu dnia z posiłkam"...ee tam...nie jest tak źle, a nawet jest bardzo dobrze dajesz radę, nawet się nie obejrzymy a skończy ci się ta redukcja i będzie masa hihi...co do posiłków, to też tak mam, ale poprzestawiałam się już tak, że budzę się o jednakowej godzinie i muszę coś wszamać

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Patka uppsss...na mieście mówią, że nie żyję
anittatmam podobnie, nie wiem o której Ty wsrtajesz, ale ja bez budzika o 6Przynajmniej wtedy na 8-9 na siłkę mogę iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Alexxa ty jak zwykle kombinujesz . Nie ma planu zwiekszania ciezaru (to nie taki trening) robisz zawsze na maksa to ci samo wychodzi kiedy zwiekszasz ciezar by robic zadana ilosc ruchow. Czasami leci to szybko z treningu na trening, czasami nie chce za bardzo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Alexxa - jestes z Poznania? Dopiero teraz wyczaiłem
Wczoraj na miescie nie bylo towarów, bo ja dziś dopiero wyszedłem
Gdzie studiujesz?

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Obli nie robię zawsze na maxa tylko ostatnią serię.
I-rozgrzewkowa
II-trudniej
III-na maxxa
Wiem....bo ja kombinatorka jestem

Premium studiuję życieRuszasz gdzieś dzisiaj?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Brzuszek: tydzień3/dzień1 wykonany!Teraz jak troszkę schudł (albo miałam pusty żołądek), to lepiej się "czuje" go, a co za tym idze efektywniej ćwiczy. Mam rację Pani trener czy nie?

Właśnie piję Vanillkę od Patki







A to omlet, który zjadłam jakiś czs temu ...rozwiewam Wasze wątpliwości---->to zielone = szpinak z lnianym



Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-05-02 22:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie szkodzi, ta ostatnia tobie na tym poziomie starcza by uzyskiwac stabilna progresje ciezaru Wkrecisz sie i jak poczujesz sie pewna w treningu i ciezarach bedziesz wszytskie serie na maksa robila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Jak potrzeba, to mogę już teraz robić 2. i 3. na maxxa. Nur ein WortJa Ciebie słucham jak radia normalnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie nie, jestes na etapie wkrecania sie w trening, to potrwa dobrych pare tygodni, do wszystkiego trzeba dojsc. Trzeba zobaczyc co sie dzieje z twoim cialem pod wplywem treningu
Ohne das, wirst du nur schnell uebermuedet sein

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-02 22:28:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium