SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja nie mam żadnych uwag, ale... ja tam się nie znam

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Merażadnych uwag do śmietanki?Czy jak?Bo taka pora..to pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie znam się na śmietankach

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
radosuaf daj spokój ,że niby dlaczego WPC złe na noc.. bo są inne wolnowchłanialne ?? raczej różnicy nie odczujesz pijąc np. mieszanke na kazeinie ,a wpc.. Kiedys nie było tych wszystkich "night formula" " night protein" i jakoś dawali ludzie rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ale stron z pochwalami , gdzie nie otworzysz to jedno za drugim , spowiadaj sie lepiej z czasow jakie mialas trenujac, to chociaz tutaj pokrytykujemy

Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-05-24 01:17:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Witam sobotnio!
No tak wyszło jakoś z tymi pochwałami,Slayerek

spowiadaj sie lepiej z czasow jakie mialas trenujac
ale co, wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
radosuaf daj spokój ,że niby dlaczego WPC złe na noc.. bo są inne wolnowchłanialne ?? raczej różnicy nie odczujesz pijąc np. mieszanke na kazeinie ,a wpc.. Kiedys nie było tych wszystkich "night formula" " night protein" i jakoś dawali ludzie rade

owszem, bo na noc zasuwali jajka albo twaróg - czyli wolnowchłanialne... różnica jest taka, że WPC wchłonie się kilka razy szybciej i efekt z tego żaden... równie dobrze można by nie wypić i też byś nic nie odczuł

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
rozmawialem ostatnio z kumplem
opowiadal mi jak mial okazje poznac pewnego kulturyste i dowiedzial sie conieco o wolnowchlanialnym na noc, zdanie bylo takie na noc - bialka wolnochlanialne odpadaja , organizm caly dzien jedzie na pelnych obrotach , dajmy mu odpoczac chociaz w nocy troche ...

i moim zdaniem tez to ma jakis sens , ostatnimi czasy praktycznie zawsze przed snem pije jakies wpc i jest git

pamietajcie nasz swiat utarty pewnymi prawdami , a swiat prawdziwej kulturystyki to dwie rozne bajkim naprawde bardzo duzo schematow jest poprzewracanych do gory nogami , przyklad to chociazby testy sponsorowane Kaizena gdzie Rafal i Jacek zaskoczyli dosc "dziwnymi" sugestiami dietatycznymi testerow

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-24 09:27:04

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pitt, to po co w takim razie WPC? Nie lepiej to sobie też odpuścić?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590


Dlatego piję WHEY'aPodeślij proszę linka z testem, tam mnie jeszcze nie było.

A co sądzicie o warzywach na noc?One też mają węgle, niestety marchewka świeża ma ich trochę..
Teraz dłużej siedzę nockami i samo biało, to trochę mało czasem

O i nawet Solenizanty u mnie "som"

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-05-24 09:35:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium