SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja do jedzenia czekolady nie potrzebuję ŻADNEGO pretekstu .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wada serca wrodzona, psy miniaturowe juz tak maja najczesciej
Radziu a co mialam psu zalowac,wszytskie zwierzeta lubia slodycze.
A tak tak podobno koty tez nie jedza slodkiego bo nie maja takich kubków smakowych, a powiedz to kotu moich rodzicow, ktory wyjada z ciasta ze stolu, zlizuje lukier, i tym podobne slodzone dodatki. Zwierzeta sie mutuja wraz z czlowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Obli to Ty niebezpieczna jesteś

Trochę z innej beczki, to przy rozpisce treningu na poprzedniej stroncem wsoiminałam o bólu posladków. Jakieś sugestie?Ten ból utrzymuje się dosyć długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Masaż .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
...i tu single mają problem
Poważniej, to od lipca, po przeprowadzce, planuję regularne masaże. Kiedyś jak chodziłam, to full relax był. Super!

Pytałeś wcześniej o obecność on-line. Jak się pisze pracę mgr, to trochę trzeba przysiedzieć przy kompie, no i mimochodem..., a po drugie "trudne początki" staram się jak najszybciwj wyjść z tej "zieloności" w pewnych kwestiach

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-05-02 15:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Alexxa, mój sposób na pracę mgr polega na tym, żeby się dowiedzieć 3 tyg. przed obroną, że trzeba ją oddać za 2 tyg. Mnie wystarczyło .

P.S. Przenosisz się na Wildę?

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-05-02 15:30:15

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zalezy jaki to bol, jak normalny niewielki to cwicz spokojnie, wizyta w saunie, ciepla kapiel w koncu sie rozejdzie. A jak to jest jakis dziwny bol, mocny to odpuść sobie cwiczenie tej partii raz i zobacz czy przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No widzisz, a mi zależy na tym żeby pisząc, zrobić to jak najlepiej, i przy tym w przyszłości móc wykorzystywać tą teorię w praktyce. Obrona tylko raz w życiu, więc bardzo zależy mi na niejJeżli zrobiłeś to w tak krótkim czsie, to gratuluję

Taa...na Wildę do jednej z bram, jak najbliżej monopolowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Ola jak znajdziesz masazyste to się podziel.
Nie zapomnij o kolezance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Obli teraz kolejny siłowy mam w poniedziałek. Jutro chciałam HIIT-a, ale z tym bólem odpada, więc zrobię aero+sauna.

Patka no właśnie po naszej wczorajszej dyskusji napisałam "single". Jak znajdę - dam znaka. Info: wczoraj na mieście ZE-RO
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium