SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125432

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
To był taki spontann

Jakie tam jest podłoże?Chodzi o kolanka.
Masz jakieś fotky z Łęgów?

No i jeszcze--->zapodaj radę na naciągniętego/naderwanego/zakwaszonego
(nie wiem, która opcja) trika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1691
No Alex, wiem,że zacofana jestem, ale teraz sobie przejrzałam Twojego bloga i-naprawdę, duuuży szacun za taki progress w tak krótkim czasie Zyczę powodzenia, będę zaglądać częściej

be like water...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Ja też jeszcze zacofana, ale odkąd założyłam bloga naprawdę dużo się nauczyłam
Staram się nadrabiać straty w każdy możliwy sposób, a przy tym mieć z tego satysfakcję

Dziękuję za miłe słówka
i zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1691
Zacofana, bo dopiero teraz się dokładnie przejżałam Tobie, co powinnam już dawno zrobić Ale nie wątpię,że blog pomaga w pracy nad sobą-ja też rozważam założenie dziennika, bo lepiej jednak korzystać z doświadczenia innych, niż uczyć się na własnych błędach

be like water...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja tez bym pobiegal :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Alexxa uwazam, ze X-Tend Sci-Vation moze byc tobie przydatny, pomaga w regeneracji, lagodzi skutki przetrenowania itd. To mieszanka aminokwasow z glutamina. Bierzesz po treningu silowym zawsze, a jak jest ciezki to jeszcze przed.
Starcza na bardzo dlugo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Slayerekno bieg był konkret, a jutro na spinie pewnie będę mówiła: "ale się porobiłam"

Obli, thx, no czytałam na BB, sfd i in. myślę że byłoby przydatne...

Widzę, że Ty również to pijesz, z tym że wtedy BCAA w tabsach OLIMPU już przestać brać, prawda?Tym bardziej, że w WHEY'u też są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szczerze, ja wcale nie biore BCAA troche probowalam rano, ale doszlam do wniosku, ze na cholere mi to, ja dyndam na to czy mam poranny katabolizm miesni czy nie mam jakos mi to krzywdy nie robi.
ale do ostrych treningow biore X-tend, jakos przekonuje mnie ta glutamina jakby co polecam smak pomaranczowy, mialam wczesniej fioletowy ale jakos dziwnie sie rozpuszczal. Generalnie ten tez nie dokladnie sie rozpuszcza, ale nie pozostawia pianki i ma ciekawszy smak taki jak nasza oranżada w proszku co sie ja lizalo z reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jakie tam jest podłoże?Chodzi o kolanka.
Masz jakieś fotky z Łęgów?


Klasyczne ścieżki leśne i główna alejka wysypana jakimś grysikiem . Fotek brak .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
radosuaf zapomniales wspomniec, ze za pare minut beda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium