SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MY BODY!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Też czasem działa

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
i jak wspaniale smakuja... takie lody waniliowo czekoladowe :P albo pizza z kurczaczkiem, pieczarkami i kukurydza ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
slayerek01 ale smaka robisz....

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
anittattrudno powiedzieć, czy nie kosztuje mnie to "ślinotoku"..jestem normalna

Na pewno po części to kwestia przyzwyczajenia do zdrowego stylu życia, przyzwyczajenia mojego i mojej rodziny, przyjaciół, że nie jem pewnych rzeczy
Heh...jestem jaka jestem i tyle...

...widzę że mój blog stałsię miejscem wodzenia na pokuszenie...fastfoodami

****************************************************************
Dzisiaj jemy NISKO, ale smakowicie



Właśnie jem p.przedspinningowy(+10gMCT).
Tym razem trening po południu, o 18.00 prowadzi mój ulubiony instruktor (ten od biegania po lasku)

To on daje największy wycisk, a ja dzisiaj od pasa w dół tylko "czynna".
Cała góra zakwaszonaA brzuszek
Więc jak się na spiningu porobię, to już będę cała do wymiany

Edit:
I am back
SPINNING - 45MIN. - ~18088-O - wiedziałam, że będzie konkret...jak na moje możliwości przynajmniej

BIEG - 25MIN. INTERVAL - dłużej nie mogłam, zakwasy w klatce po poniedziałkowym treningu i do tego brzuszek po nowym planie uniemożliwiły mi dłuższy wysiłek

Ale...było super

No i dostałam gifta, jakaś promocja czy coś, tabsy na "cellulit"



...chyba rezygnuję z siłki
****************************************************************

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-06-24 19:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Anti celulite I komu to chcą wcisnąć heheh

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Alexxxa, ja najpierw robilam 3min stepperek 3 min skakanka i tak 5 razy, w tym tyg robie 2min stepperek i 3 min skakanka 6 razy, nastepny tydz 7 razy...to takie domowe interwaly, z silowni sie wypisalam, bo zakupilam ciezary, stepperek oraz z buntu przed cena. wysoka nie byla moze, ale ja sie pracuje na pol etatu i studiuje to czasem o kase trudno, a jeszcze kredyt studencki na glowie (w tym roku dojdzie do 6,ooo funa)...

Czasem sobie dziewczyno pozwol na cheat meal... ja kiedys tez taka zawzieta bylam i w koncu moj orgaznim sie wkurzyl i prawie rzucalam sie na slodkie ikaloryczne rzeczy. dobre wino, ser plesniowy, pizza na cieniutkim spodzie oblozona chuda szynka, pieczarkami, ananasem i serem zoltym light czy duze lody nie sa takie straszne :P szkola obliques :P tym bardziej, ze nie chcesz sie chyba odchudzac cale zycie :P

trzymam kciuki choc imo cialko juz masz super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Taaaaa, szkoła obliques... Iza to słodyczy nie lubi .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
zgadzam sie, cialko meeeeeeeeeeega


Kika, wziełaś pożyczke na studia w UK?
ja tez dostałam, od października zaczynam...

Zmieniony przez - anijaa w dniu 2008-06-25 12:30:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
radosuaf - chodzilo mi, ze obli wytlumaczyla mi, ze odskocznia od diety raz na tydz pomaga i nie daje zwariowac, a nie o to, ze ona slodycze uwielbia

ja mam pierwszy rok za soba, teraz od wrzesnia zaczynam drugi, po zmianie kierunku czyli juz bede miala 6ooofuna dlugu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O kurcze i po studiach splata przez pól życia , a jeszcze dochodzi kredyt na mieszkanie, na samochod, czlowiek umiera majac kredyt

Slodyczy nie, ale za to lubie pelnotluste produkty, jestem slowfoodowcem i te kielbachy wiejskie, te wspaniale pelnotluste dojrzałe sery, żeberka . Z ptactwa to kaczka, ges, sucha kura mi nie wchodzi...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak z tym treningeim na www.trener 24.pl ???

Następny temat

Dziennik Bahama; Przyrost Masy Mięśnowej

WHEY premium