SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Zawsze są jakieś niespodzianki-ale - juz po zawodach :)

Szkoda języka strzępić - zobaczymy co będzie na mistrzostwach świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Dziś trening pleców-przed stadionem od strony siłowni stanęła lokomotywa -symbol klubu piłkarskiego Lech .
Mnie sie podoba :)





Trening ,jak w premierze w poniedziałek,tylko ilość serii wzrosła do 4 w każdym ćwiczeniu.

Wiosło Pendlaya też na razie skromnie

Tak to technicznie wygląda ale w rzeczywistości na ciężarach powyżej 100 kg już trochę inaczej :)

Dziś skromnie,na dobry początek : dwie serie : 100 x 5 powt-z całkowitym odłożeniem i potem

dwie serie 120kg x 5 powt -z całkowitym odłożeniem

Będzie co robić by poszło 160 x 5 powt z całkowitym odłożeniem :)

Ale oto chodzi-nie ma co strzelać w stopy (dziesięć lat temu to byłoby 200 x 5 :) )
Ale wtedy ważyłem 116 kg :


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Dziś trening pleców-przed stadionem od strony siłowni stanęła lokomotywa -symbol klubu piłkarskiego Lech .



A z jakiej okazji ta akcja wspominkowa?
Teraz to tam powinna stac pralka albo lodowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Piłką sie nie interesuję-nie wiem,ale myślę,że to już na stałe tam zamontowano-fajny pomysł,bo ciuchcia robi wrażenie.

I zawsze w krajobrazie coś oryginalnego .
Ale za to w innym miejcu zniknąl czołg T 34- który był przed Wyższą Szkołą Wojsk Lądowych na Golęcinie.

Pewnie naszych Talibów kłuł w oczy,że produkcji radzieckiej,ale do dziś na podobnych ćwiczą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Wczorajszy trening w objetości 100 % planu dziś jest bardzo dokładnie odczuwany na plecach :)

Treningi z taką 100 % objetością planuje w tym i w przyszłym tygodniu.

Potem rozpocznie się mozolny marsz na szczyty-czyli zwiekszanie objetości treninguoraz intensywności-krótsze przerwy,wieksze ciężary.
Max przypadnie w końcówce listopada.

W dniach 10-14 listopad planuje małe turbo doładowanie w górach-tak twierdzą naukowcy :

Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że spędzenie kilku dni wysoko w górach, może nieco zmienić nasze ciało nawet na całe miesiące? Podobno pierwsze zmiany zauważalne już są po jednej nocy spędzonej w górach i utrzymują się one przez długi czas, nawet jeśli znów znajdziemy się na „normalnej” wysokości.


I ja w to wierzę :)

Wysokość nad poziomem morza nie będzie szokujaca-ale w porównaniu z tą na której mieszkam 83 m npm,bedzie 8 razy wyższa .

Efekty będą pozytywne,bo juz to przerabiałem :)

Widok ze szczytu Świeradowca na podgórze Gór Izerskich



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że spędzenie kilku dni wysoko w górach, może nieco zmienić nasze ciało nawet na całe miesiące? Podobno pierwsze zmiany zauważalne już są po jednej nocy spędzonej w górach i utrzymują się one przez długi czas, nawet jeśli znów znajdziemy się na „normalnej” wysokości.


I ja w to wierzę :)



Placebo działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kwestia względna co to jest wysoko w górach, jak nie zadziała to zawsze można powiedzieć że było widocznie za nisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
Masti-emu w głowie Świeradów i Góry Izerskie a ma za Bolkowem Pastewnik 633m npm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Tam akurat mamy cały dom do dyspozycji-piekne położenie od razu z wejściem na szczyt :)

W Bolkowie za to byłem w zamku-też niesamowita panorama- Bolek wiedział,gdzie swą siedzibe postawić




Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-18 20:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10079 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
W sobotę będzie kręcony kolejny odcinek z Emilem Kaleńskim-jedzie na zawody do San Marino,na które i ja się wybieram.

Jako partner treningowy pojawi się Marylinnn-często startował w konkursach w naszym dziale.

Bedzię trening klaty-zapowiada się bardzo ciekawie.

Marylinnn w niebieskich slipach-na Evls Prague Amateur 2016





A mnie jutro czeka trening barków-będzie cieżko-jakzwykle ,do tego od środy czuje całą klate i tricepsy a od poniedziałku najszersze i prostowniki,kaptury-czyli prawidłowo :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium