No a ja wlasnie musze garniak kupic na dniach i ubiore go moze ze 2x w zyciu :( %)
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-06-10 18:01:42
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2017-06-10 18:01:42
Ilość wyświetleń tematu: 1652664
prz1993Tak kończę tydzień treningowyJak mówiłem, próbowałem siąść 6x160 we frontach, i poszloby lekko, gdyb6 sz5anga się nie zsunęła...

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
opalinhoprz1993Tak kończę tydzień treningowyJak mówiłem, próbowałem siąść 6x160 we frontach, i poszloby lekko, gdyb6 sz5anga się nie zsunęła...
Przemek, nie chcę mądrować itd ale nie gnie Cię za bardzo do przodu przy tych frontach? Wg mnie powinieneś bardziej pionową sylwetkę mieć, tak jak odchodzisz od stojaków tak jazda, a tu przed każdym powtórzeniem robisz jakby lekkie"dzien dobry" i dopiero schodzisz w dół.Z bardziej spionizowaną sylwetką będzie chyba mniejsze ryzyko ześlizgnięcia i do przodu nie będzie ciągnąć.

Tak trzymać, tez wbijam w zdanie innych gdy mnie poprawiają...w końcu nogi moja najsłabsza partia
wojtekztrPrzemek ale hvjowy front, palce wystają za kolana, plecy zgarbione, chwyt za szeroki... A na koniec tego wszystkiego nogi doyebane![]()
Tak trzymać, tez wbijam w zdanie innych gdy mnie poprawiają...w końcu nogi moja najsłabsza partia
![]()
Bez sensu zwracać uwagę komuś do jakiejś partii jak ma ją doyebana w kosmos... To tak jakbys Colemanowi powiedział ze ciągnął rękami a nie plecami robiąc półsztange...
Ps. I przy okazji korzystając z zaistniałej pogawędki... Luki garbisz się przy MC i huy![]()
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:11
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:44
Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html
Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !
wojtekztrPrzemek ale hvjowy front, palce wystają za kolana, plecy zgarbione, chwyt za szeroki... A na koniec tego wszystkiego nogi doyebane![]()
Tak trzymać, tez wbijam w zdanie innych gdy mnie poprawiają...w końcu nogi moja najsłabsza partia
![]()
Bez sensu zwracać uwagę komuś do jakiejś partii jak ma ją doyebana w kosmos... To tak jakbys Colemanowi powiedział ze ciągnął rękami a nie plecami robiąc półsztange...
Ps. I przy okazji korzystając z zaistniałej pogawędki... Luki garbisz się przy MC i huy![]()
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:11
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-06-11 13:33:44
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły