SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194398

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dobra beneficiarze i darmozjady :D chcialem sie pochwalic ze zapisalem sie na zasilek recently :) i chcialem specjalistow sie poradzic, czy uwazacie ze sie revenue pokmini jak ktos bierze jsa i do tego chodzi do pracy 2 lub 3 razy w tyg?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ale ******* hahahaha antyzyd :D a dziadek obrzezany byl pewnie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak na czarno to na 99% sie nie pokminia

jak masz z tego payslipy to na 99% zauwaza

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22551 Napisanych postów 32979 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403825
Tylko uważaj co by ci babci nie obrzezali :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
kurde bo to raczej legalnie. chodzi o to ze niby do 15h tyg mozna pracowac i brac jsa ale baba w revenue cos mi gadala ze juz tak nie jest ze trzeba im zglaszac jak sie idzie do roboty i oni wtedy jakos przeliczaja i teraz sam juz niewiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a jak 12h tygodniowo podejme to co w koncu ? dalej 6 dych sie nalezy kuroniowki ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nalezy sie tylko im zglos, wszystko zglaszaj bo zlapac criminal record jest latwo, ale ile dokladnie to nie wiem bo nie mam JSA, JSA zawraca dupe i marnuje twoj czas za 60 tyg, walnij sobie tylko housing benefit i dorabiaj na czarno (sa tysiace sposobow) i ci wyjdzie wiecej niz na JSA, a z JSA utrudniaja jak tylko moga, zdejmuaj cie czasami na pol roku z zasilku,kaza lazic na kursy, co 2 tyg podpisywac liste, udowadniac ze szukasz pracy a ostatnim wymyslem jest nawet ze siedzisz kolo babki i dzownisz o prace przy niej przez 4 h. Warto za 70? Tym bardziej ze to 70 ci utna z hosuing benefitu. Moim zdaniem w tym czasie co pochlania JSA to wykombinujesz spokojnie jak te 70 zarobic a nikt cie nie sprawdza co i jak.

Optymalnie jest znalezc 16 h stracic JSA ale tax credity full + housing benefit dadza ci optymalna finansowo opcje benefitowa. Do tego warto dazyc.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dzieki za odpowiedz, tylko problem jest ze kontrakt na chate nie jest na mnie a musi moje nazwisko widniec na umowie bo dostav housing benefit a druga opcja to ze za miecha lub dwa wyjezdzam do anglii z irlandii polnocnej gdzie obecnie jestem i niewiem czy zdaylbym pomotac wszystko zanim wyjade :) witaj anglio :D

bo jeden typ ktorego znam mowi ze jsa bierze i pracuje i sie nie pokminili w jego przypadku :) ale masz racje lepiej nie ryzykowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
criminal record to duze ryzyko za 70 funtow....

jaki region Anglii?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato