SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192902

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie kuhwa, jakbys gadal po angielsku to bysmy sie dogadali a tak to cie kuhwa nie rozumiem :p

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*******icie jak potłuczeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Obraz sie znow i nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta bana im!

znacyz bana mi!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obrażam się!!!!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111














































































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Mariusz ja tylko zartowalem, nigdy z nikim jeszcze nie spalem
Pochwalilbys sie kiedy zostaniemy wujkami twego dziecka, mnie dzis uczyniono ten zaszczyt po raz pierwszy, 3,5kg chlopa zasililo szeregi Polakow No dobra, Holendrow rowniez, niech tata ma Moja cora ma pierwszego kuzyna, bedzie miala kogo meczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mogli by sie kiedy na czacie spotkać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://czat.onet.pl/Przyjaciele,chat.html na tym nikt nie siedzi, może być nasz jak chcecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wydalo sie ze jestes modem i decydujesz czyj chat ktory :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403033
Mogli by tylko kedy? :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium