SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192882

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a to nie w marcu się choinkę ubiera? Tam przecież śnieg wtedy pada, i niedźwiedzie lataja po rogach.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
W tym roku święta są pod koniec kwietnia, a tak długo nie zostanę, max do 15kwietnia.

Jakoś nie przypominam sobie, żebym całowała jakiekolwiek pejslipy :P

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja caluje tylko decyzje o benefitach

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32833 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402992
A ja Żonę, córkę (w czółko na dobranoc) i koleżanki żony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
za kolkiem to masz fantazje :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32833 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402992
Jak bym w pracy myślał o tym co robię i co odwalają typy których wożę, to bym wylądował w kaftanie na obserwacji szybciej niż zdążysz odmówić 2 zdrowaśki... Jakbyś wiedział co to :D
Trzeba ukryć umysł w bezpiecznym kokonie gorszących świętoszków myśli, najgorsze co mi wtedy grozi to zazdrosne spojrzenia na widok pewnej wypukłości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
xaxaxaxaaaaa moj czas odmowienia dwoch zdrowasiek bylby dosc dlugi bo znam tylko koran :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Trochę nostalgii :D


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32833 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402992


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Story na dzis:

Podbija do mnie Angielka, starsza i pyta czy my z PL. No to my ze tak. Pyta czy znamy tego Polaka co robi na zewnatrz sklepu, ustaiwa wozki do zakupow. My ze nie. A czy moglibysmy mu pomoc, bo on szuka mieszkania bo nie ma gdzie mieszkac. My na to ze gumtree albo lokalne forum polonii w newcastle i jest mnostwo pokoji/mieszkan do wynajecia. Ona ze no powie mu to, bo on nie mial gdzie mieszkac to sie musial wprowadzic do jednego z cleanerow do mieszkania ale to bardoz niedobrze. Pozatym on 2 h chodzi z buta do pracy wiec musi wstawac o 2:00. Szczeka mi opadla i spytalem gdzie mieszka. Okazalo sie ze u mnie na dzielni, to jej wyjasnilem ze niech se kupi rower jesrt caly czas sciezka rowerowa i w max 30 min jestem w pracy, a zwykle 20-25. Na co ona odparla ze mu powie, bo on ostatnio wymyslil ze se kupi przyczepe kempingowa i postawi pod sklepem na parkingu zeby miec blisko do pracy :O Ja: Is he mental? Ona: I think he is! J: Are u sure he's Polish?. O: I think that's why he's mental! :P
I ja tej kobiety nie winie za to jakie ma zdanie o Polakach bo takich elementow tu na polnocy to juz sptkalem dziesiatki. Moze ktos z was mieszka w przyczpeie kempingowej pod rpaca? Mariusz? A moze rozwaza? Blase ty moglbys mieszkac w autobusie!!! Grzanie jest, spiworek sie zmiesci na podlodze. Chodzicie 2 h z buta do pracy zamiast kupic rower/skuter?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium