SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194440

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22570 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403921
Uprawiamy z leyusem kult teścia, do kolesi nic nie mam, ale do podziwu daleko
Skąd taki wniosek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kumpel strzykawki zniosl, uslyszalem gacie spusc
i tak tescia zaczalem brac
ojciec bog wie gdzie, moja dece chowac chce
a moj odblok poszedl gdzies

potrzbeuje numer do Doktora, musi ktos sciagnac hajs z mojego bylego pracodawcy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ktos z was kiedys mieszkal/pracowal we francji? Slyszalem ze tam taki socjal ze nawet Irlandia sie klania!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22570 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403921
Byłem kilka dni w Ruen, kasują tam 70 ojro za obiad na ryneczku, jak ludzie tyle wydają na samo żarcie, to z podatków można utrzymać pół afryki(ćwiartka głoduje, a somale siedzą w jukeju).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jqa sie tu pytam o zasilki/benefity/socjal a nie chce zadnych afrykanczykow utrzymywac :D

a pzoatym to cie wczorja spotkalem, kierowca i po polsku gadal to ty, i sicemniales jezdzisz pojedynyczym a nie doubledeckerem :P

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22570 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403921
Jeżdżem czym popadnie, a nojlepszy je mój pasek bo sie wiela mieści do niego
Ja nie gadam po Polsku w pracy, chyba że jakieś fajne sztuki jadą, na całą resztę tylko krzywo patrzę i kombinuję jak ich oszwabić na parę funciaków, co by wpadło trochę fasolki do spiżarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22570 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403921
Poza tym... wbij se jeszcze ze dwie fiolki, bo ci się czytanie ze zrozumieniem pogorszyło, socjal mają tak dobry że pół afryki z niego utrzymują, rodziny wielodzietne mają jak w raju, było trochę artów na ten temat parę miechów temu, ale już nie pamiętam detali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22570 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403921
Wiem tylko że kontrolę mieli tak "dobrą" że niektóre osoby pobierały zasiłek kilkukrotnie, rejestrowały się w różnych urzędach i brały pieniądze za ten sam okres w każdym z nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Slyszalemze tam taki socjal ze nawet Irlandia sie klania!

a skad taki wniosek, ze socjal w irlandii jest jakis wypasiony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ewmy - analizowalem kiedys (mzoe sie cos zmienilo) na pczoatku mojego pobytu w UK i byl znacznie prostszy, znacnzie wiecej kasy i nie czepiali sie oszczednosci

blase - ta tlyko czy tam fajnie jest, bo ja raczje nie lubie francuzow :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato