SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192846

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
rotfl odezwał sie kuhwa autopilot :D

a ty MAriusz don't cry bo jak chciałem to miałem 10/h :D Ale z pasożytnictwa mam więcej więc pasożytuję :D A ty wpadnij mi pozmywac naczynia, max 30 minut, dam ci piątaka za to wyjdzie ci chociaż raz w życiu 10/h :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Leyus ty wielofunkcyjna maszyno zatowarowująco-sprzątająca, zaraz odłączymy ci moduł komunikacyjny, bo masz jakieś błędy w oprogramowaniu! ŁachachachaHAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ty tez masz bledy moja maszynko kierujaco-zatrzymujaca, trzeba cie zresetowac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A i nie należy zapominać, że lada dzień to się skończy twoje 10Ł/h i kuhwa relaxig w dogodnych godzinach a zacznie sie praca dla organizacji przestepczych!!! Jak juz widzisz sie w garniturku u boku Dziada czy innego polskiego Soprano stopniowo pnacego sie po szczeblach mafii, to wez leki i zejdz na ziemie, bo charakter twojej pracy dla tych organizacji przestepczych bedzie zblizony do charakteru pracy Polaków na farmach dla mafii we wloszech :D CZyli napier.d.a.la.j az zdechniesz a my cie doimy, pisnij slowko to cie dojedziemy. Co gorsza od wloskiej mafii to sie mozna wykupic, nawet oni maja troche litosci, mozna uciec etc. Panuja tam zdrowe zasady, tyrasz za pol darmo, to amsz jedzenie i gdzie spac a pilnujacy panowie nie bija i nie gwalca (no moze czasem).A zeby ktos sie od polskich organizacji przesteczych wykupil to nie slyszalem. ZUS-u kaze ci placic do usranje smierci i US tak samo, co najlepsze wspolpracuja ze soba i na ktorym terytorium bys nie byl to obie te organizacje przestepcze jada cie tak samo i rownoczesnie. Oczywiscie mozesz z zona po kryjomu zrobic to w pozycji "na ZUS" czyli jedno z was ma zwiazane rece a drugie mu sie dobiera do dupy :D Ale niewielkie to pocieszenie :D NA dokladke w przeciwienstwie do wloskiej farmy tyranie od rana do nocy wcale nie zapewni ci schronienia i pozywienia, a przynajmniej niekoniecznie :D Bicia moze nie bedzie za to gwalcony bedziesz codziennie propaganda sukcesu jaka te wspaniale organizacje wspolnie z wspanialymi politykami ci zgotowali :D Pamietam ze w PL sie keidys mowilo ze u nas nie ma mafii, wynikalo to tylko z tego ze kazdy wiedzial ze ZUS jest organizacja przestepcza natomiast napewno nie mozna go nazwac zorganizowana :D

W skrocie wsyztsko powyzsze to : STFU i jezdzij poki mozesz bo jeszcze zatesknisz :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Leyus, jestem pod wrażeniem Twojej elokwencji

Mariusz , nie trzyj oczka, mama Cię kocha

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i Ty przeciw mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a znasz Mariusz kogoś kto by nie był :D WAAAAAARRRRRRR!!! WAAAARRRRRR!!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a to, że w mojej ankiecie jest więcej kliknięć w " oddawaj benefity" niż w zobaczenie zdjęć zanett to znaczy, żeście kuhwa pedały :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Mariusz, no co Ty

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium