SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192834

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak nazwa wskazuje to o kotach :D





Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-03-05 18:40:31

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Mariusz tam jaszczurów męczy na innym forum.pewnie modem tam chce zostać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
najpierw my, teraz jaszczury! On nie ma serca ani przywiazania, wykorzystal nas na swej sciezce kariery zeby zostac modem onetu! CZuje sie zdradzony!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Otwieram uczelnie, bedzie w PL popularna :D





Myslicie ze powinienem dodac zarzadzanie polem namiotowym i administracje spuzcizna z krzyza? :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-03-05 18:58:46

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Myślę, że zarządzanie chwastami będzie hiciorem.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
musisz dać kierunki typu:
-ekonomia(w którym momencie będzie przecena na fasole w puszce)
-wf(zajęcia przeprowadzane w terenie jak nie postrzeżenie wykraść fasolke z konteneru zza sklepu)
-życie w rodzinie(jak zachować świeżość tygodniowych skarpetek na flacie)
-wiedza o społeczeństwie(sztuka jasnowidzenia jak wypełniać aplikacje bez znajomości języka)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Juz widze ta uczelnie, innowacja bedzie polegac na zastapieniu sal wykladowych kolejnym akademikiem, do imprez dziennych, nocne dalej beda odbywac sie w miejscu zakwaterowania. Czyli jedyna uczelnia ktora w przeciwienstwie do dwoch poprzednich dalbym rade ukonczyc, chyba ze ktos podstepnie zaszyl by mi esperal na spaniu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
no wlochate mariany fasola oje..bana na sniadanie to rwe na silke na 10 sluchajcie tak na marginesie to w niedziele na mojej silce czuje sie jak w domu starcow masakra bo sauny sa to stare mariany chca byc fit mariusz cie tez to czeka...hehena na onecie w nagrode za bycie modem dostaniesz dozywolni karnet na szczaw z azdy tam uzbierasz punkty po czym wygrasz bonus na silke w niedziele jednorazowo..

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Zanett- stare dziadki nie chodzą na saunę, żeby być fit, tylko im to służy po prostu :)
Z drugiej strony dobrze. Widziałaś kiedyś w PL coś podobnego? Bo ja jakoś nie miałam okazji.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
roksi ja wiem do czego sluzy sauna i dobrze ze chodzai na silke i na sauny ale jak sobie pomysle o niedzieli to dom starcow wita masakra...

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium