SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192780

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Zaraz idę do Tesco looknąć czy mają coś takiego, oboczymy. A coconuta to możesz mi zlizać z sutów na imprezie, ty perwersie! Buahahahaha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
pika- 0,9% roztwór chlorku sodu w wodzie nazywany solą fizjologiczną jest używany w medycynie jako płyn infuzyjny. Roztwór o takim stężeniu jest izoosmolarny z osoczem krwi.

blase83 nigdzie nie idz karmisz piersia, przeziebisz i bedzie klapa!!!
\

ide spac

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Kuhwa odczep się od moich piersiów to pójdę sam i się nie przeziębisz! Klapa to twoja nowa pseudonima artystyczna w pracy? Jak to jest po angielskiemu? Czy same ciapundy po tobie jadą? :D
Sweet dreams!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Blase To dobrze, że mała nie jest odwodniona, bo to jest prze*ebane. A ile ona ma?

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
W niedziele będzie miała roczek :) Ogólnie jest lepsza od popołudnia, na sam widok szpitala zaczęła człapać po poczekalni i ciągnąć panie za guziki :D Mam nadzieję że to już końcówka tych kłopotów... Szkoda małej i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Aż dziwne, że masz niemal roczne dziecko i wciąż taki poryty gar Hehe.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
przyganiał kocioł garnkowi :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Ja jestem pozytywnie piehrredollnięty i dobrze mi z tym :D Nie musicie mnie lubić, wystarczy że śmieszą was moje żarty i żarciki! Błehehe :D

A ciebie leyus przywitam tradycyjnym STFU, bo Mariusz się sam zmolestował czy tam zbanował, czy jak? A ty jesteś moim drugim ulubieńcem :D Podsumowując, nie wpiepszaj się jak dorośli rozmawiają! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Nie musicie mnie lubić, wystarczy że śmieszą was moje żarty i żarciki!

No teraz to przegiąłeś :D Zamulasz tu od pół roku i myślisz, że kogoś to śmieszy? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402967
Błehehe :D Sam widzisz jaki ty zniewieściały jesteś, myślisz tak mówisz nie :D
Ktoś tu musi być mężczyzną w tym burdelu :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium