SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192826

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
ja ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ty foksdojcz :P ja tu robie 4 h dziennie, od 10-tej mam wolne wiec caly dzien, a za reszte placi krolowa :P wiec STFUU bo znam tylko jednego MAriana, tfu MAriusza co lubi takie shifty :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Nieobecni nie mają racji :P
A tutaj kartka walentynkowa dla moich ulubionych forowiczów - spóźniona, ale szczera!




Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-02-16 14:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651


hihihi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Powiedzcie mi - jak się macha rękami z ciężarkami przed siebie i na boki (wyprostowane ręce) to jest ćwiczenie na barki?

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak na barki.ładnie będziesz hailowała po tym ćwiczeniu.trzymasz... a z resztą zaraz linkiem śmignę


http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp  ćw nr 10 ale na boki niema jest za to od razu pod tym unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu.oczywiście ćwiczeń na barki jest dużo

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-02-17 01:30:37

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Haha, to nie dla mnie. Wczoraj jedna panienka na siłowni się ze mną kłóciła, że to cwiczenia na bicepsy a nie na barki "na pewno nie na barki" i w końcu już zbaraniałam i nie wiedziałam czy mam rację czy nie.

Mi się nie chce machać sztangietkami, wolę na orbitreku pośmigać.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
W końcu dotarło do ciebie na wieś co chłopaki z sąsiedniej nagrali 2 lata temu?

Jadę do szpitala jak się mała obudzi, rzyga od 3 dni i ma biegunke, była i gorączka ale zeszła, po wizycie u lekarza 1 dnia kazali przynieść próbkę kupki i tyle, dalej ma pić mleko, nic nie dali na odwodnienie... W nocy myślałem że trochę lepiej ale teraz dalej to samo, na przychodnie za późno, skoczymy do dziecięcego...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium