SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192774

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
chlopaki nie placza :D sog juz nie wejdzie :D

walne tescie to mi sie opanuja :P

to spam a nie real, w realu, moj ziomek smigla do psychiatry (depresja od koksu rzekomoe, tak psychiatra twierdzil) i mowilz e tkaie prochy jakie dostal to k... MDMA sie chowa, ze normalnie jak na noc zarl to jakby sobie zjadl dropsa a k... spac po tym mogl normalnie a nawet lepiej :D normalnie az mnie korci, tym bardizje ze wiedzialbym co nasciemniac a pozatym i tak fora sa pelne porad co sciemniac zeby co dostac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Mariusz jezeli twierdzisz ze dostaniesz nastepna prace po wyjsciu na miasto to dlaczego tak nie zrobisz??????/????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jw

a pzoatymz asada jest jedna ktora nauczylem sie po pierwszych kilku pracach, jezeli w pracy cos jest nie tak to napewno nie bedzie lepiej! W pracy zawsze mzoe byc tylko gorzej, wiec jak jakas robota mi smierdzi na pcozatku to wiem ze po miesiacu okaze sie ze jestem po uszy w gownie. JAk jakas robota zaczyna managment cisnac to ta samam regula. Ludzenie sie ze przeciez kiedys tu bylo tak fajnie, albo ze przeciez msuza sie ogarnac to jest wlasnie tlyko ludzenie sie. Ludzilem sie tak dziesiatki razy, wiecej nie bede, nie pasi mi cos? wychodze jak mnie na to stac jak nie od razu szukam innej roboty, dzownie sicki na interview i migam sie od roboty zeby ch....nie msyleli ze bede zapierd... jak sa chamscy albo jak mnie wk... jakimis *******ami. AMEN

I w tne sposb mialem juz ponad 15 prac w UK :D ale ostatnio jak stwierdzielmz e osiade na jakis czas bo sa perspektywy to wlanie po pol roku sie wsyztsko z***... a ja zamiast wiac od razu to sie tez ludzielm ze przeciez bylo tak fajnie i pewnie zn nowu bedzie... nie k... nie bedzie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KAROL__ - mówiác że dostané pracę po wyjściu na miasto miałem na myśli pracę typu "mopmaster" "asswipe" "czikenriper" "karłoszer" barman itp prace za NMW (barmanem na weekendy i tak jestem, ale mnie bar na full time nie interesuje, drażnią mnie split shifty i późne godziny pracy) itp, dlatego nie chcę iść z jednego gówna do innego, poza tym mimo że narzekam na pracę to mam dalej jakieś 36 dniu urlopu, 6,9 na godzinę, 2 miesiące 100% płatnego sicka w roku i darmowe żarcie w robocie, z tym że ta praca mnie nie rozwija dlatego szukam czegoś konkretniejszego, po co mi inna praca na którą też będę narzekał? rozumiecie teraz wąsacze z kielnią i mopem w plecach o co mi chodzi? czy wolicie umoczyć wąs i klawiaturę laptopa dzielonego na 15 innych "budowlańców-sprzątaczów" w fasoli z tesco i na mnie tu pluć?

w fabryce robiłem i więcej nie chcę, monotonia mnie dobijała

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-10-22 14:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie filmik o gumolicie









Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-10-22 14:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze pytanie
co mi grozi za to że po urlopie już nie wrócę do pracy?
bo wypowiedzenia to mam chyba z miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Mariusz i tak dalej mysle ze mariudzisz....

Masz jezeyk ogarniety jestes a paplasz sie w zarciu trzeba dzialac i szukac lepszych perspektyw jak leyus pisze nie ma co sie ludzic ze sie poprawi w twojej pracy bo pracodawcy maja w dupie to czy ci sie podoba czy nie...

Kiedys pracowalem jako ogrodnik przez agencje po 6 miesiacach dostalem kontrakt nawet ok 7£/h i te *******y co ty wymieniasz typu urlop... przydzielili mnie do grupy czarnych i ku... zapierdzielalem za 3 i co jeszcze lepiej i tak pracowalem szybciej od nich ale nic zaciskalem zeby i mowie napewno bedzie lepiej....
Wkoncu boss powiedzial ze koniec pracowania Karola za 3 i daje mi nowego wana jako ze pracuje najlepiej a ja mu powiedzialem ze sie zwalniam i poprosze o P60

Kopara mu opadla do samej ziemi bo na tego wana bylo 10 pracownikow w kolejce

Nie ma co sie ludzi trzeba szukac tak co by sie rozwijac a nie stac w miejscu
System leyusa ma swoje + zawsze znajomosci nalapiesz puzniej bedzie lzej przy nastepnym razie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
gumolit za***....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
roz***ales mnie gumolitem

co ci grozi za nie worcenie po urlopie? r.u.ch.a.n.i.e w dupsko przez bande czarnuchow, jezlei pracujesz dla ruskiej mafii :D

nie dadza ci referencji albo napsiza w nich ze nie dal wypowiedzenia, moga ci utrudniac dostanie P45 (opuzniac bo wiecznie nie moga), i tyle, generlanie w teorii moga ci wstrzyamc wyplate (mi tak raz zrobili) ale jak zaczniesz sie o ta kase upominac na pismie, to musza ci jak cos w sadzie udowodnic ze twoj brak wypowiedzenia spowodwoal straty wymierne dla firmy, a na zmywaku sie tego nie da udowodnic a employment tribunal jest za darmo. Mi GMB napsialo list, wyslalem maila do glownej siedziby hotelu i caly hajs oddali, ale zajelo to z dobre 3 miesiace. Moim zdaniem , odchodz w dzien wyplaty i tyle.

Pozatymi *******kami ci nic nie grozi.

A ze bedzies zmial inna gowniana prace to nie znaczy ze sie bedziesz meczyl, mailem ziomkow co z 7 na h przeskakiwali na 5.80 na cleaning. Wiesz czemu? Bo na tym cleaningu grzali dupe w kanciapie z laptopami i WOW, przez 14 h i byli na krotkofalowkach jak cos trzbea bylo w councilu sprzatnac, z tych 14 h to wychodzilo im moze 2 pracy reszta grania. Praca gownaina, placa gownaina ale jednak poziom zanurzenia w gownie znacznie sie roznic moze, dlatego zmieniam.

Karol ma 100% racji, jak cie traktuja jak gowno, to nie ma co lcizyc ze sie zmieni, bo jak sie zmieni to beda mysleli ze wogole za jedna przyslug (typu jakas *******ka) beda oczekiwali ze teraz to ams zich po rekach calowac i tylko bedziesz sie wk....

nie wszystkie fabryki sa monotonne, jakbys sie zalapal na CNC to conajmniej rok masz fajna robote i czegos sie nauczysz. "na przycisk" biora bez kursu i bez doswiadczenia, a nie am szans zebys sie od tego co programuje nie anuczyl chociaz pdostaw.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402965
Byłem dziś na interview u mnie w firmie, złożyłem papiery na niby gorsze stanowisko, za trochę mniejszą kasę, ale robisz swoje, bez za*******u i żaden sqrwiel nie wejdzie ci do autobusu tak jak mnie ostatnio i nie powie że nie odjadę dopóki nie sprawdzę mu w kontroli gdzie jest jego autobus, który powinien tu być 15min temu... Gdyby nie to że muszę jeszcze trochę popracować w UK i nie zależy mi na criminal record, to by wypadł równie szybko jak wszedł

Swoją drogą, ciekawe jak się zapatrujecie na rynek pracy, jeżeli faktycznie zwolnią pół miliona osób z budżetówki w ciągu najbliższych 4 lat...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium