SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192803

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
co bysmy sie mieli czepiac zydow jak polowa z nas ma zydowskie korzenie gdzies tam w oddali, a druga polowa (na przyklad ja) nadal jest praktykujacymi zydami :D?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no no no nie jeden sie za zydami opowiadal a pozniej go popuchal na furgonetke z usmiechem ....a leyus to widze poziom nizej zaawansowany in lingo :DD :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
I don't get it bro :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No ale mniejsza o moje niekumanie (ani pierwszej czesci ani drugiej nie skumalem, ktorys z nas pil :D)

Wlasnie po krotkiej wymianie korepondencji z Newcastle Uni dowiedzialem sie ze wyzsze czesne mnie nie dotyczy, wiec moje czesne zamknie sie w okolo 280-300 fuli miesiecznie (3370 rocznie jak dobrze pamietam?), wiec na lzua bedzie mnie na nie stac z benefitow :D MAm nadal nadzieje ze dostane tez podatki/pozyczki studenckie, musze teraz z kilkoma organizacjami sie skontaktowac w tej sprawie, ale i bez tego dam se rade :D A z racji ze mam uncodnitional offer no to panie i panowie musze sie pochwalic: OD WRZESNIA LEYUS BENEFICIARZ ZACZYNA STUDIA NA 7-MYM W KRAJU (RANKING GUARDIANA) MECHANICAL ENGINEERING!!!!

TADA KUHWA!!! OTO CO SIE DZIEJE JAK SIE ZA DLUGO SIEDZI NA BENEFITACH ;)

Zeby nie bylo, to ja wiekszosc czasu to nie jestem powazxny do konca, zgadzam sie z MAriuszem ze zadna praca nie hanbi i nie raz wpsominalem ze sam na pcozatku mojej przygody z UK 1,5 miesiaca siedzialem na zmywaku. Mimo to nawet jakbym byl managerem w Londynskim City wolalbym spedzac wiecej czasu z rodzina niz zarabiac wiec.... poprostu taka mam beneficiarsko-pasozytnicza hierarchie wartosci :D W polaczeniu z brakiem dostosowania do norm spolecznych (psychopatia? socjopatia? )co za tym idzie byciem niezainteresowanym czy spoleczenstwo postrzega mnie jako pracowitego czlowiek czy pasozyta, daje to efekt ten ze jestem lenio-nierobem :D Ale chyba ten konkretny lenio-nierob niezle na tym wyszedl, bo teraz bede saczyc sajderka i przygryzac labedzia w jakims akademiku szerzac nasze nowe kulinarne tradycje wsrod studentow.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Gratulacje fasolkozerco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zawiedziesz sie na poziomie nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty mi powiedz jak mogę zrobić 3 letnie studia z IT na Uni w Yorku za darmo
już jedne w PL zrobiłem, ale nie z IT

a co do Angielskiego to mój jest na takim poziomie że się uczyć więcej nie muszę, no ale co beneficiarzowi do mnie
a benficiaż się uczy "hał macz" "sajder from lołest szelf pliz" "kansil hałs plis" "benefitz pliz" "ken aj pliz get e pajnt of czipest bir" "hał macz for this trauzers łith for strings?" "łaj kent ju anderstend me?" "ken ju spik polisz?"


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-01-04 22:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Edukacja w Szkocji jest za free dla szkotow i obywatelu EU, angole placa...bez przekretow, benefitow i innych cudow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w Szkocji nie mieszkam
w sumie to daleko mam do szkocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz - jak masz studia z PL to nie mozesz z IT za darmo..... w teorii, moze zona pracowac 22 h i ilosc zasilkow starczy na pokrycie czesnego i zycie, do tego dorzuca ci jakies dodatki na utrzymanie dzieciakow (chyba z 2500 na rok) co samo w sobie pokryje ci 70% czesnego (mowie na chwile obecna od 2012 to ci to pokryje moze 1/4 czesnego :D)

Mozliwe ze jak zrobia ze 9000 studia to zniosa zakaz brania pozyczek przez osoby ktore juz studia maja, wiec licz na to. Albo ruszaj dupe szybko bo to juz najwyzsza pora zeby aplikowac. 3370 za rok studiow = 280 miesiecznie, majac 18 k zasilkow +wyplaty rocznie da sie tyle zaplacic odczuwajac to lekko. Jak podniosa czesne na 9 k to wiesz.... mozesz sie tylko modlic.... ale pamietaj medycyna bedzie zawsze w 100% fundowana.... roczna prenumerata czasopism medycznych, IELTS na 7.5 (zabraklo mi pol punktu w dowolnej kategorii zeby miec taka srednia) i jazda na interview!!!

warezz - ale ja juz nie ide na studia zeby sie czegos nauczyc :D Mam magistra z PL ktorego milo wspominam :D Teraz to ja ide zeby miec swistek po tkorym zarobie duzo siana, bo jeden ktory ma wartosc sentymentalna i naukowa mam! Teraz chce brytyjski bo dzieki temu sadze ze jak nie w UK to w ktorejs z bylych kolonii albo innym kraju anglojezycznym zarobie siana sporo, i bede mogl krzyczesc jak Scorpio - tylko kapitalizm precz z socjalem!!! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium