SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192852

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
I know mate, because your not strong enough mentally (as Wasal noticed), u really need at least injection of testosterone, but actually I would recommend stronger stuff (ayahuasca 4 the beginning)

Wy dupolizy krolewskiej mosci placace wiecej podatku niz majace wyplaty i rachunkow, wpierd.... fasole jak nie wiecie skad nadchodzi tax free income ktory nam wiernym krolowa sypie szczodrymi rekami w zamian za wypinanie dupy na ta kraine i zlopanie sajderkow :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



buchachacha chachacha
sabotaż, baba pewnie wierzy w teorie spiskowe

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-11-10 22:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było zakontraktować paru ruskich do polowania na Was, forumowe szaraczki, a jak was złapią, to zrobimy eksperymentalny zabieg wszczepienia 3 półkuli mózgowej (wiem, dla niektórych będzie to pierwsza...). Myślę że powinno to w znaczący sposób podnieść poziom poczucia humoru...

Pytacie dlaczego miałbym zrobić coś takiego? BO MNIE KUHWA STAĆ buhahahaaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha cebulaku zapyziały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
SIEMA RODACY.dzisiaj ważne święto każdego Polaka Dzień Nie Podległości.jak go obchodzicie na emigracji????

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak? mam dziś wolne, ide na interviev
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja roz***alem kolano wiec mam wolne ciagle (jakbym niby pracowal przed tym biuehehehehhe, chyba ze lazenie za kolejnymi benefitami uwazacie za prace :D)

a ty blase juz nie kozacz, bo ruskich to ty na filmach widziales :D I tak czy siak na zapas ogladales za kanapa jakby nagle wyszli z ekranu :D

Mariusz powodzenia na interview!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
czyli dzień ja co dzień dla ciebie?no ja jako naczelny faszysta tego forum niestety nie jestem w tym roku w wawie,za to siedze na flacie i słucham przemówień wuja adiego(taki żart sytuacyjny )

a tak na serio jako fanatyczny prawicowy patriota śmigam wieczorem do Polskiego pilota rafu z dywizji 307 Lwowskich Puchaczy posłuchać i uczyć sie o historii naszego kraju,histori której w szkole nie uczą tylko jakieś bierutowe bzdury i kocopoły wbijają do głowy

edyta;no powodzenia w szukaniu roboty a leyusowi w dostawaniu benefitów

czyli widze ze raczej nie swiętujecie w gronie znajomych itd??

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2010-11-11 15:58:40

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Powodzenia Mariusz, trzeba bylo sie wczesniej przypucowac, zaproponowalbym gratisowe usuniecie czesci plata czolowego odpowiedzialnego za uczucia, wyszedl bys na zimnego profesjonaliste...
Jakby cos nie wyszlo to nawet bardzo zimnego... troche sztywnego bym rzekl...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium