SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192801

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a ja juz dzis +520 funtów :D tadaaaaaa

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
oczywiscie w zamknietych,\

zawsze jak probuje grac na dluzsze tredy typu 100-150 pipsow to wtapiam nie wiem czy stop lossy zle ustawiam czy cos, ale jak skalpuje albo gram na krotkich trendach to calkiem calkiem, ale wiadomo dziwgnai jest taka ze grajac na krotkich trendach trzeba sporo ryzykowac, jak mi sie nagle rynek odwraca to czasami za pozno tne straty a straty sa wtedy duze.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie ryzykuję na 100-150 pipsów, bo to za duże wahania, bo przeważnie jak idzie o 10 pips w górę to od razu leci o 10-20 w dół
dziś wyłapałem już z 2 tys pewnie w zamkniętych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wlasnie w teorii duze ruchy powinny byc latiwejsze do grania, jezeli ustawisz odpowiednie stop loss na poziomach wsparcia i oporu to powinny byc prawie bez ryzyka, mozna wtedy mniej lotow kupic i wyjsc zostawiajac samemu sobie, i zgarnac sensowna kase. Tymczasem granie na krotkich trnedach jest znacnzie bardzije ryzykowne i podobne do skalpowania. Zwykle najlepiej radze sobie w lapaniu ruchow typu 7-40 pipsow. Sa kolesie ktorzy wogole skalpuja po 1-2 pipsy i dobrze sobie radza, sa nawet osobne ksiazki dotyczacej takiej taktyki.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
A tutaj krótki picturial jak zaoszczędzić 7,98 na jednej prostej transakcji:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Musicie kliknąć kuhwa, coś nie chce działać inaczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dziekie blase, za miesiac wyjde z domu :D obiecuje :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dalem se rade z kliknieciem, ale duzo rozdeptanych osob kolo tych pieluch lezalo mowiacych: kuhwa tylko chcialem bajnąć jedno a ten rozpedzony tlum z autobusu porwal wszystko i mnie rozdeptal? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Na każdej wojnie są zwycięzcy i przegrani. Jeżeli się boisz że cię zadeptają w walce, to nigdy nie będziesz tym pierwszym :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium